بی ام و M4 خودرویی فراتر از سبک جهانی

بی ام و M4 خودرویی فراتر از سبک جهانی

در اوایل ماه سپتامبر ، ب ام و کاملاً جدید عملکرد M3 و M4 سدان و کوپه خود را کشید و گرچه پاسخ بیشتر مثبت بود ، طراحی دو خودرو هنوز کمی بحث برانگیز بود ، از همه مهمتر به این دلیل که هر دو خودرو از BMW برخوردار هستند جدید جلو دندان جفتک دندان. ما هنوز در غم از دست دادن مشبک های کلاسیک به ظاهر کلاسیک BMW هستیم.

اما به گفته طراح Marouane Bembli ، که در YouTube با نام TheSketchMonkey شناخته می شود ، نمای جلو مشکل اصلی طراحی جدید BMW M4 2021 نیست. این بلاتکلیفی طرفین بدن است. از نظر وی ، M4 دارای سه خط شانه مجزا است که هیچ یک از آنها برای تشکیل یک خط ممتد و ناگسستنی از جلو به عقب ، با یکدیگر روبرو نمی شوند.

این در درجه اول همان چیزی است که بمبلی در تلاش برای “اصلاح” طراحی BMW M4 ، به اشتراک گذاشتن روند خود در یک ویدیوی اخیر YouTube ، بر آن تمرکز کرد. او خط اصلی شانه را که از گلگیر جلو فقط در قسمت عقب چراغ جلو قرار دارد ، انتخاب کرد و آن خط را در امتداد تمام طول ماشین گسترش داد و خطوط شانه را که در وسط در و در عقب مشخص نبود ، بیرون کشید گلگیر.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
خودرو بی ام و M4 مدل 2020

خودرو بی ام و M4 مدل ۲۰۲۰

او همچنین مدتی را با فاشیای جلویی سپری کرد ، “دندانهای جفتک” را کوتاه کرد و جلو پنجره های مشبک را به یک قطعه مداوم گسترش داد تا فضای اضافی را اشغال کند و در این مسیر پلاک نصب شده در جلو را جابجا کرد. چراغ های جلو برای تغییر بیشتر در طراحی جدید مشبک او تغییر شکل داده اند.

نتیجه نهایی تلاش های دوباره طراحی بمبلی ، خصوصاً در مورد مشبک جلو ، همه را راضی نخواهد کرد ، اما برای یک خط شانه تیز و شکسته نشده حرفی برای گفتن وجود دارد – مخصوصاً روی ماشین با زاویه های سخت و چین خورده در قسمت جلویی .

البته ، مهم نیست که شما در مورد مشبک جدید شرکتی BMW چه احساسی دارید ، بهتر است به آن عادت کنید. این خودروساز قصد ندارد به این زودی ها این ویژگی را از بین ببرد ، دلیل اصلی آن بازار چین است ، جایی که خودروسازانی مانند BMW هنوز در تلاشند تا یک نام تجاری مشخص را ایجاد کنند.

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر