تاثیر کرونا به رویداد ۲۰۲۰ MWC بارسلون چگونه خواهد بود

تاثیر کرونا به رویداد ۲۰۲۰ MWC بارسلون چگونه خواهد بود

ما در نزدیک ترین روز های برگزاری تاریخ کنفرانس و رویداد موبایل های هوشمند می باشیم که در شهر بارسلون اسپانیا برگزار خواهد شد و طبق سنتی همیشگی این نمایشگاه شرکت های بزرگ تولیدکننده موبایل های هوشمند محصولات خود را به معرض نمایش می گذارند.

MWC یکی از خاص ترین رویداد های دنیای فناوری محسوب می شود و از تاریخ ۲۶ فوریه امسال نیز آغاز خواهد شد، طبق برنامه زمانی این رویداد تا ۲ هفته دیگر برگزار خواهد شد و به احتمال زیاد شاهد حضور شرکت های زیادی در این حوزه خواهیم بود.

در این رویداد شرکت های بزرگی همچون سامسونگ و سونی حضور خواهند داشت و محصولات جدید خود را به نمایش خواهند گذاشت و گفته می شود منتشر شدن ویروس کرونا و مصادف بودن آن با این رویداد می تواند ضرر های بسیار زیادی به این رویداد داشته باشد.

تاثیر کرونا به رویداد ۲۰۲۰ MWC تا بحال خود نبوده است و شرکت های بزرگی همچون الجی و تی سی ال در حضور در این رویداد انصراف داده اند که یک ضرر بسیار بزرگ به این رویداد بوده است، چون شرکت های بزرگ با حضور در این رویداد بازدیدکنندگان زیادی را جذب می کنند و در نتیجه بهترین عملکرد را دریافت می کنند.

چند هفته ای می باشد که ویروس خطرناک و کشنده کرونا در کشور چین منتشر شده است و همین امر نیز باعث شده است تا شرکت ها و بخش های زیادی دچار ضرر های مالی بسیار سنگینی از سوی تعطیلی به خاطر این ویروس متحمل شده اند.

تاثیر کرونا به رویداد 2020 MWC بارسلون چگونه خواهد بود

تاثیر کرونا به رویداد ۲۰۲۰ MWC

اثرات منفی زیادی از سوی این ویروس به این رویداد وارد خواهد شد و گفته می شود شرکت های دیگری تا فاصله چند روز مانده به شروع این رویداد در حضور برای شرکت در این رویداد انصراف خواهند داد که بسیار ضررآور و سخت خواهد بود.

این ویروس بسیار خطرناک تا به امروز زیان های بسیار زیادی را به حوزه تکنولوژی وارد کرده است و شرکت های فناوری زیادی دچار ضرر و زیان های بسیار زیادی شده اند و از این طریق به مشکلات بسیار زیادی برخورد کرده اند و همین امر باعث شده است تا شاهد حضور شرکت های کمی در این رویداد باشیم.

هنوز به طور کامل لیست شرکت هایی که در این رویداد حضور نخواهند یافت منتشر نشده است و به احتمال زیاد به نام هایی که درباره عدم حضور آنها در این رویداد منتشر شده بود بار دیگر شاهد نام های بسیار بزرگ تری باشیم که شاید زمان این رویداد را به زمان دیگری و یک مکان دیگری موکول کند که باید منتظر بمانیم و ببینیم چگونه خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی __

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

2 نظرات
  1. نرگسی میگه

    وبتون عالیه همینجور ادامه بدید

    1. وحید دلشاد میگه

      ممنون از لطفتون

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر