تاخیر در پرتاب کرو دراگون اسپیس ایکس به مدار زمین

تاخیر در پرتاب کرو دراگون اسپیس ایکس به مدار زمین

شرکت آمریکایی اسپیس ایکس قرار بود تا امروز موشک کرو دراگون خود را به طور کامل به مدار زمین ارسال کند که بخاطر برخی از مشکلات فنی این عملیات فعلا بدون عمل مانده و هنوز هیچ تصمیمی برای این پروژه در نظر گرفته نشده است.

از حالت هایی که می توان برای اسپیس ایکس در نظر گرفت که واقعا می توان گفت یک حالت بسیار ایده آل و جذاب می باشد که این شرکت می تواند با داشتن ایده های بسیار فوق العاده دنیای نجوم و فضایی را به طور کلی تغییر دهد و دیدگاه ها را نسبت به این موضوع عوض کند.

از طرفی این موشک یکی از مهم ترین تجهیزات اسپیس ایکس در عملیات مختلف محسوب می شود که با هزینه میلیاردی که داشته توانایی های بسیار زیاد داشته و قطعا شاهد حالت های بسیار مناسب و خاص خواهیم بود که باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و خاص می باشد.

تاخیر در پرتاب کرو دراگون توسط شرکت اسپیس ایکس می باشد که باعث به وجود آمدن برخی از هزینه های اضافی و ضرر های بسیار بد برای اسپیس ایکس می باشد که در تاخیر این عملیات متحمل خواهد شد و اتفاق بسیار بدی را به همراه خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این عملیات اسپیس ایکس که برای راه اندازی اینترنت پرسرعت و بدون قطعی می باشد انجام خواهد گرفت و با ارسال آخرین ماهواره توسط اسپیس ایکس به مدار زمین به پایان خواهد رسید و دنیای جدیدی از خدمات اسپیس ایکس راه اندازی کاملی خواهد داشت.

تاخیر در پرتاب کرو دراگون

تاخیر در پرتاب کرو دراگون

این شرکت اتفاقات بسیار مناسب و جالبی را از خود به نمایش خواهد گذاشت و این اتفاقات باعث به وجود آمدن حالت های مختلف خواهد شد که این شرکت آنرا به وجود آورده است و می توان گفت یک حالت بسیار مناسب برای انجام عملیات می باشد.

جاه طلبی فوق العاده شرکت اسپیس ایکس در تمامی حوزه ها نشان می دهد ایلان ماسک مدیرعامل این شرکت توانایی دست یابی به تمامی اهداف خود را دارد و قطعا شاهد اتفاقات بسیار مناسب و جذاب از سوی شرکت های اسپیس ایکس و تسلا خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر