تاخیر لپ‌تاپ گوگل پیکسل بوک ۲ برای عرضه تا سال ۲۰۲۳

تاخیر لپ‌تاپ گوگل پیکسل بوک ۲ برای عرضه تا سال ۲۰۲۳

شرکت گوگل حدود دو سال پیش از لپتاپ گوگل پیکسل بوک گو رونمایی کرد که مبتنی بر سیستم عامل کروم بوک بود و قبل از آن نیز لپتاپ پیکسل بوک معرفی شده بود. فاصله ای که این شرکت میان نسخه های خود ایجاد کرده بود، باعث شد تا کاربران منتظر عرضه نسخه جدید لپتاپ های این شرکت برای امسال باشند.

چون هر دو سال یکبار شاهد معرفی لپتاپ های گوگل بودیم که امسال این اتفاق نخواهد افتاد و حداقل تا سال ۲۰۲۳ نسخه جدید لپ تاپ های گوگل معرفی نخواهد شد. شرکت گوگل به طور رسمی تایید کرده است که تا دو سال دیگر خبری از معرفی و رونمایی لپتاپ جدید نخواهد بود. نام لپتاپ بعدی گوگل پیکسل بوک ۲ اعلام شده است که احتمال دارد تغییراتی هم داشته باشد.

در حاشیه رویداد کوالکام که در لندن برگزار شده بود، مدیر ارشد خرده فروشی کروم بوک ها در گوگل گفت: گوگل هیچ تصمیمی برای ساخت پیکسل بوک ۲ ندارد و در سال آینده خبری از محصول جدید از سوی گوگل برای حوزه کروم بوک ها نخواهیم بود و همچنین از طرف شرکت اطلاعاتی فاش نشده است.

تاخیر لپ‌تاپ گوگل پیکسل بوک ۲ می‌تواند در بازار این محصولات تاثیر زیادی داشته باشد و همچنین شاهد اتفاقاتی باشیم که قبلا شاهد چنین حالت هایی برای بازار کروم بوک ها نبودیم. ورود مایکروسافت به حوزه کروم بوک ها با لپتاپ سرفیس SE و همچنین قدرتنمایی شرکت های دیگر باعث به وجود آمدن چنین حالت هایی شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

لپتاپ با لوگو گوگل در سال های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ رونمایی نخواهد شد و این به معنای تاخیر در ساخت و رونمایی این نسخه است که توسط گوگل انجام خواهد گرفت و همین کار باعث به وجود آمدن یک فاصله میان نسخه های معرفی شده توسط گوگل خواهد بود.

دلایل تاخیر لپ‌تاپ گوگل پیکسل بوک 2 برای عرضه

دلایل تاخیر لپ‌تاپ گوگل پیکسل بوک ۲ برای عرضه

شایعات متعدد و زیادی درمورد نسخه بعدی لپتاپ گوگل مبتنی بر کروم بوک وجود دارد که هیچکدام از آنها توسط گوگل تایید نشده است و فقط خبر تاخیر در عرضه این نسخه توسط گوگل انتشار شده است که باعث می‌شود شایعات و ادعا های زیادی درمورد لغو کردن و همچنین کمبود برخی قطعات در ساخت پیکسل بوک ۲ به وجود بیاید.

شرکت گوگل خالق سیستم‌عامل کروم بوک است و استفاده از این سیستم‌عامل در محصولات این شرکت بسیار جالب و قابل توجه خواهد بود. اما شرکت های دیگری با قدرت بسیار بالا و کیفیت مناسب در تولید لپتاپ هایی مبتنی بر کروم بوک هستند. اگر علاقه زیادی به خرید لپتاپ های گوگل داشته باشید، پیشنهاد خود شرکت گوگل پیکسل گو است که در حال حاضر به فروش گذاشته شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر