تاخیر پرواز هلیکوپتر ناسا در مریخ تا ۱۴ آوریل

تاخیر پرواز هلیکوپتر ناسا در مریخ تا ۱۴ آوریل

ناسا به طور رسمی اعلام کرد تا تاریخ ۱۴ آوریل هلیکوپتر نبوغ شروع به عملیات نخواهد کرد و این یعنی شاهد اتفاقات بسیار عجیبی برای ناسا در حال رخ دادن است. طبق بررسی های ناسا تا چند هفته آینده تندباد های شدید در برخی مناطق مریخ ایجاد خواهد شد و این می تواند برای عملیات ناسا بسیار بد باشد.

این عملیات که قرار است به مدت یکسال طول بکشد برای دسترسی داشتن به مناطق دور و همچنین شناسایی نقاط مختلف مریخ انجام خواهد گرفت و ناسا در نظر دارد با توسعه و همچنین ارائه قابلیت های هوشمندانه برای به دست آوردن قابلیت های جذاب اقدام کند.

اگر از تمامی لحاظ به ماجرا نگاه کنیم این حرکت ناسا بسیار هوشمندانه است و برای سالم ماندن تجهیزات و همچنین خود هلیکوپتر نبوغ مجبور به تاخیر این عملیات خواهد بود، هر چند که تاخیر حتی یک روز برای ناسا هزینه های بسیار زیادی را به همراه دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تاخیر پرواز هلیکوپتر ناسا بخاطر احتیاط سازمان ناسا عملی خواهد شد و برای اینکه آسیب نه چندان جدی به سیستم های این هلیکوپتر وارد شود و برای جلوگیری از وقوع پیوستن حالت های هوشمندانه و ایده آل و خاص خواهیم بود که ناسا از خود به نمایش خواهد گذاشت.

پروژه های ناسا با کیفیت قابل قبول و فوق العاده ای انجام می گیرد و همین موضوع باعث به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار هیجان انگیز و هوشمندانه است که این شرکت توانسته از خود به نمایش بگذارد و در بالاترین سطح ممکن از خود به حالت اجرایی خواهد گذاشت.

تاخیر پرواز هلیکوپتر ناسا در مریخ

زمان اولیه شروع عملیات نبوغ ۱۱ آوریل بود که برای دومین بار تاخیر خورد و به ۱۴ آوریل منتقل شد تا شاهد تاخیر دوباره باشیم، این عملیات به صورت مداوم و یکساله انجام خواهد گرفت و پرواز ۳۰ روزه در دستور کار ناسا با این هلیکوپتر فوق العاده خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر