تاخیر گلکسی S21 FE تا اواخر سال ۲۰۲۱

تاخیر گلکسی S21 FE تا اواخر سال ۲۰۲۱

اخبار و شایعات بسیار زیادی درمورد نسخه فن ادیشن گلکسی S21 منتشر شده و تمامی آنها مربوط به تاخیر عرضه این نسخه است که به خاطر محصولات جدید سامسونگ و همچنین سیاست های شرکت رخ داده است. دلیل این تاخیر هم بخاطر عرضه گوشی های نسل سوم تاشو شرکت کره‌ای است.

این نسخه که لقب قاتل پرچمدار به خود گرفته، قطعا از مشخصات سخت افزاری مناسبی برخوردار خواهد بود و نسبت به نسخه های دیگر سامسونگ از ترکیب بروز و هوشمندانه‌ای برخوردار خواهد بود. عملکرد عجیب و با وقفه سامسونگ باعث شد تا عرضه و رونمایی این محصول با تاخیر بسیار زیاد همراه شود.

حالا عرضه این نسخه قطعا تا آخر ۲۰۲۱ ادامه دار خواهد بود و این مسئله بخاطر تایید رونمایی نسل سوم گوشی های تاشو سامسونگ است که با این تفاسیر عرضه نسخه فن ادیشن S21 با تاخیر بسیار زیادی همراه است و این اتفاق بسیار بد و ناگوار از سوی سامسونگ ‌می‌شود.

تاخیر گلکسی S21 FE در عرضه یادآورد تاخیر گوشی های تاشو سامسونگ بخاطر کمبود تراشه های نیمه‌هادی بود که واقعا ضرر های جبران ناپذیری به سامسونگ وارد کرد و حالا بعد از گذشت یکسال این تجربه در حال رخ دادن برای شرکت کره‌ای است که احتمال دارد به وقوع بپیوندد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نسل سوم گوشی های تاشو این شرکت کره‌ای از مشخصات فنی قابل قبول و خوبی برخوردار خواهند بود و تمام تمرکز سامسونگ برای به دست آوردن بازار مناسب از طریق گوشی های تاشو است که واقعا بازار سخت و سنگینی به همراه دارد که باید منتظر تلاش و عملکرد سامسونگ برای فعالیت در این حوزه باشیم.

تاخیر گلکسی S21 FE برای عرضه

تاخیر گلکسی S21 FE برای عرضه

طبق ادعای SamMobile، این شرکت کره‌ای در نظر دارد عرضه این گوشی را برای اواخر ۲۰۲۱ تمام کند و احتمال اینکه به سال ۲۰۲۲ کشیده شود بسیار پایین خواهد بود و دلیل آن بخاطر وجود سری پرچمدار سامسونگ یعنی S22 برای سال ۲۰۲۲ است که باعث می‌شود تا سامسونگ مجبور به رونمایی و معرفی قبل از آغاز سال ۲۰۲۲ میلادی شود.

مشخصات سخت افزاری احتمالی برای این نسخه احتمالا برای تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ و همچنین دوربین سه‌گانه ۱۲ مگاپیکسلی خواهد بود و تفاوت چندانی با نسخه اصلی S21 نخواهد داشت. با توجه به وجود تراشه های موجود احتمالا به وقوع پیوستن حالت های جذاب از سوی این شرکت باشیم نیز بسیار زیاد خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر