تاریخ رونمایی آیفون SE جدید مشخص شد : ۸ مارس (۱۷ اسفند)

گزارش هایی در ماه های گذشته مبنی بر برگزاری یک رویداد رسمی در ماه مارس ۲۰۲۲ توسط اپل منتشر شده بود و حالا امروز این شرکت کوپرتینویی به طور رسمی تاریخ ۸ مارس را برای برگزاری اولین رویداد رسمی خود در سال ۲۰۲۲ اعلام کرد. طبق گفته ها در این رویداد شاهد رونمایی مدل جدید آیفون SE و آیپد های نسل جدید این شرکت خواهیم بود.

این مراسم با عنوان Peek Performance ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی برگزار خواهد شد. این رویداد همانند دیگر مراسم های اخیر اپل به صورت مجازی برگزار خواهد شد. طبق عادت های قبلی، اپل هیچ اطلاعاتی درمورد محصولاتی که قرار است در این رویداد معرفی کند منتشر نکرده است.

بر اساس گزارش های منتشر شده تا به امروز، نسل بعدی آیفون SE با قابلیت پشتیبانی از فناوری ۵G به همراه نسل پنجم آیپد ایر رونمایی خواهد شد. رندر و شایعات زیادی حول محور این دو محصول وجود دارد که احتمال دارد یکی از طرح های منتشر شده برای این محصولات اعمال شود.

اپل آیفون SE یکی از اقتصادی ترین گوشی های اپل محسوب می‌شود، انتظار می‌رود با طراحی مشابه مدل های قبلی عرضه شود. همچنین احتمال اینکه از دکمه هوم با فناوری تاچ آیدی استفاده کند نیز وجود دارد. علاوه بر این دو ویژگی، احتمال استفاده از پردازنده اپل A15 بیونیک در این نسخه وجود دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
تاریخ رونمایی آیفون SE جدید

این تراشه کمک زیادی برای بهبود کیفیت دوربین و پشتیبانی از فناوری ۵G خواهد داشت. در کنار این گوشی اقتصادی نیز انتظار داریم نسل پنجم آیپد ایر اپل رونمایی شود که دارای پردازنده A15 و قابلیت پشتیبانی از فناوری ۵G را خواهد داشت.

علاوه بر این دو محصول، شایعات زیادی برای حضور دستگاه های دیگر در این رویداد وجود دارد که یکی از آنها پردازنده اپل سیلیکون M2 و نسخه جدید مک بوک ها است. اما بعید به نظر می‌رسد، اپل تمامی محصولات خود را در یک رویداد معرفی کند. به هر حال با نزدیک شدن به ۱۷ اسفند (که زمان رویداد جدید اپل اعلام شده)، شاهد فاش شدن اطلاعات زیادی درمورد محصولات این شرکت کوپرتینویی خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر