تامین تراشه آیفون ۱۳ با کوچکترین مشکلی روبرو نخواهد شد

در حال حاضر وقعیت، تراشه های TSMC نسبتا آشفته است. این شرکت وقت لازم برای انجام همه سفارشات را ندارد، به همین دلیل شاهد کمبود نسل جدید کنسول ها و پردازنده های AMD هستیم. در همین حال، پردازنده هایی برا آیفون های آینده در کارخانه های تراشه ساز تایوانی تولید می شود، بنابراین سوالی که پیش می آید این است که آیا tsmc وقت لازم برای تولید پردازنده های مورد نیاز برای سری آیفون ۱۳ تا پاییز را خواهد داشت ؟

از این گذشته، همانطور که می دانیم به دلیل همه گیری مداوم، که باعث اختلال در عرضه شد، آیفون ۱۲ به جای ماه سپتامبر در ماه اکتبر عرضه شد، حالا آیا عرضه آیفون ۱۳ هم تاخیر خواهد افتاد ؟ با توجه به گفته مک روموس، اپل نظارت کامل بر همه چیز دارد و انتظار نمی رود هیچ تاخیری پیش بیاید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اول، این شرکت سازگار شده است و همه گیری در حال حاضر کمتر بر زنجیره تامین اجزار آیفون تاثیر می گذارد. ثانیا، tsmc آماده است تا زودتر از موعد مقرر در ماه مه حمل و نقل تراشه a15 اپل را شروع کند. بنابراین عرضه آیفون ۱۳ در ماه سپتامبر واقع بینانه به نظر می رسد.

شایعات حاکی از آن است که آیفون های جدید دارای صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی، ناچ کاهش یافته و قاب عقب ضد خش هستند. علاوه بر این، ممکن است شاهد نسخه های رنگی جدیدی و حسگر اثرانگشت هم باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر