تامین سیستم عامل webOS الجی برای دیگر تلویزیون ها

تامین سیستم عامل webOS الجی برای دیگر تلویزیون ها

الجی بار دیگر این بار در قامت ارائه دهنده نرم افزاری وارد حوزه تلویزیون های هوشمند شده است و شاهد اتفاقات بسیار جذاب و خاص از سوی این شرکت خواهیم بود که از تمامی لحاظ در بهترین شرایط ممکن قرار خواهد گرفت و شاهد حالت های مناسب خواهیم بود.

مدت ها پس از اینکه HP webOS را به عنوان بستری برای تلفن های هوشمند و تبلت های Palm تخلیه کرد ، LG هنوز هم از فناوری مورد استفاده در سال ۲۰۱۳ برای اجرای برنامه ها و مدیریت دستیارهای صوتی در تلویزیون های هوشمند جدید استفاده می کند. در حالی که همچنان به حفظ نسخه متن باز خود ادامه می دهد ، LG فقط تأیید کرد که اکوسیستم webOS را برای استفاده توسط سایر تولیدکنندگان باز می کند ، از RCA ، Ayonz و Konka به عنوان مارک های دیگری نام می برد. گزارش قبلی به Blaupunkt نیز اشاره کرده است.

رئیس هیئت مدیره LG Home Entertainment Park Hyoung-sei در بیانیه ای گفت ، “با استقبال از تولید کنندگان دیگر برای پیوستن به اکوسیستم تلویزیون webOS ، ما در یک مسیر جدید قرار گرفتیم که به بسیاری از دارندگان تلویزیون های جدید اجازه می دهد همان UX عالی و ویژگی های موجود در تلویزیون های ال جی. ” تولیدکنندگان دیگر قبلاً از پنل های ساخته شده توسط LG Display استفاده می کنند ، بنابراین ممکن است گسترش دسترسی به نرم افزار آن یک معامله آسان باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تامین سیستم عامل webOS الجی

تاکنون از تولیدکنندگان رده بالای دیگری به عنوان عضو این معامله نام برده نشده است ، اما این گزینه گزینه دیگری را به تلویزیون های هوشمند با قیمت پایین تر اضافه می کند که از قبل دارای Android ، Roku یا Fire TV آمازون هستند. این امر همچنین می تواند به نفع افرادی باشد که تلویزیون های ال جی را خریداری می کنند زیرا مخاطبان بیشتری ایجاد می کند. سرویس های جریانی می توانند بستر را برای برنامه ها و ویژگی های جدید در اولویت قرار دهند ، اگر قبلاً نبوده اند.

به گفته The Verge ، دارندگان پروانه بهره برداری از webOS 5.0 را شروع می کنند – آخرین نسخه SDK آن برای عموم در دسترس است – به جای آخرین نسخه ای که پرتاب تیغه را کاملاً به ظاهر سنتی تر می اندازد. Park Hyoung-sei گفت که نسخه ۶.۰ “مهمترین به روزرسانی از زمانی است که ما برای اولین بار webOS را در سال ۲۰۱۴ معرفی کردیم” ، بنابراین امیدوارم زودتر از دیرتر به طور گسترده در دسترس باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر