سامسونگ تامین کننده صفحه نمایش اولد آیفون های ۲۰۲۰ است !

بخش صفحه نمایش سامسونگ بهترین پنل های اولد در جهان را برای گوشی ها تولید می کند، و حال هم پنل های اولد را برای همه آیفون های رده بالا اپل عرضه کرده است.

با این حال، اپل با تغییر برخی از سفارشات به بخش نمایشگر ال جی سهی در کاهش اعتماد به سامسونگ را دارد. همچنین شایعه شده بود که سامسونگ ممکن است قرارداد تهیه صفحه نمایش های اولد برای آیفون های رده بالا را از دست بدهد، اما به نظر نمی رسد که دیگر اینگونه باشد.

طبق اطلاعاتی که از منابع مختلفی به دست آمده است، بخش صفحه نمایش سامسونگ به عرضه پنل های اولد برای آیفون های آینده در سال جاری ادامه خواهد داد. با این حال، این شرکت تنها تامین کننده آیفون های ۲۰۲۰ نخواهد بود.

شرکت چینی BOE و نمایشگر ال جی کره جنوبی را هم شایعه شده است که سفارشات پنل های اولد را برای آیفون های ارزان تر  که امسال به بازار عرضه می شود دریافت کرده اند.

تامین کننده صفحه نمایش اولد آیفون های 2020

سامسونگ تامین کننده صفحه نمایش اولد آیفون های ۲۰۲۰ است !

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

انتظار می رود اپل امسال چهار آیفون جدید را به بازار عرضه کند که شامل: آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ مکس، آیفون ۱۲ پرو، آیفون ۱۲ پرو مکس است که پیش بینی می شود آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مکس داراس صفحه نمایش اولد ۵.۴ اینچی و ۶.۱ اینچی با نرخ تازه سازی ۶۰ هرتزی از BOE، نمایشگر ال جی و نمایشگر سامسونگ باشند.

آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو مکس هم که هزینه های بالایی دارند، می توانند از صفحه نمایش های ۶.۱ اینچی و ۶.۷ اینچی اولد نمایشگر سامسونگ استفاده کنند.

همچنین شایعه شده است که سامسونگ پنل های وای-اوکتا اولد را برای آیفون های جدید در اختیار کاربران آن قرار خواهد داد. فناوری Y-OCTA بنا به گزارش، لایه ای از بستر فیلم را از بین می برد و مدار صفحه لمسی را در زیر لایه گلس قرار می دهد و آن را به عنوان صفحه نمایش نازک تر تبدیل می کند.

طبق گفته ها سامسونگ صفحه نمایش پیشرفته و LTPO اولد خود را به آیفون های اپل ارائه نخواهد داد. صفحه نمایش های LTPO اولد به عنوان یک نرخ تازه سازی متغیر و بازده توان بالاتر در مقایسه با پنل های اولد نسل قبلی شناخته شده اند.

از غول کره صنعت گوشی های هوشمند شایعه شده است که از صفحه نمایش های LTPO اولد رد سری گلکسی نوت ۲۰ خود استفاده می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع sammobile

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر