تاکتیک جدید سامسونگ برای مقابله با درز اطلاعات

مثل بسیاری از برند های بزرگی دیگر، اطلاعات محصولات اینده سامسونگ قبل از رونمایی در وب ظغاهر می شود و سامسونگ از این موضوع رنج می برد. اکنون این غول کره ای آماده است تا برای مقابله با نشت ها دست به اقدامات جدیدی بزند.

آخرین باری که این شرکت نشت های زیادی را متحمل شد، اخیرا بود. اندکی قبل از عرضه گلکسی زد فولد ۳، گلکسی زد فلیپ ۳ و گلکسی بادز ۲ تقریبا همه چیز در مورد آنها مشخص بود. اگر چه این شرکت نامه های تهدیدآمیزی و حتی ادعایی را در ارتباط با تصاویر منتشر شده در فضای وب به رسانه ها ارسال می کند، ولی این موضوع فقط به شور و سوق فاش کننده ها دامن می زند.

تاکتیک جدید سامسونگ برای مقابله با درز اطلاعات

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حالا سامسونگ قصد دارد اقدامات جدید را انجام دهد. از قضا، متن قرارداد های جدید با شرکای این شرکت که بخشی از زنجیره تامین کنندگان آن هستند، به شبکه نشت کرده است. این قرار داده ها آنها را ملزم می کند کارمندانی را که قبلا در کارخانه های رقیب کار می کردند از کار با فرایند هایی که دسترسی به اطلاعات محرمانه شرکت را دارند منع کنند.

علاوه بر این، شرکت شریک باید در صورت اخراج کارمندی فورا سامسونگ را مطلع کند. اگر این شرکت حداقل یک از این شرایط را نقض کند، با جریمه ۸۵ هزار دلاری روبرو می شود.

قوانین جدید در مورد همه شرکای شرکت اعمال نمی شود. دو نسخه از قرار داد وجود دارد استاندارد، بدون محدودیت و تمدید، برای شرکت هایی که عمیقا درگر فرایند های تولید سامسونگ در زمینه قطعات و دیگر اجرای مهم هستند. ما در مورد برخی از مشاغل ژاپنی و شرکت های تابعه کره جنوبی از برخی برند های جهانی صحبت می کنیم.

این احتمال وجود دارد که اقدامات جدید نه تنها با نشت، بلکه با درگیری اخیرا بین سامسونگ و Mujin Electronics که قبلا همکاری با هم داشتند، مرتبط باشد، اما بعدا در تلاش بود اسرار فنی را برای شرکت های رقیب از چین فاش کند. به سامسونگ بلافاصله همکاری خود را پایان داد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر