تایید امنیت توییتر در مقابل هک و هکر ها

تایید امنیت توییتر در مقابل هک و هکر ها

توییتر در یک بیانیه ای اعلام کرد این شرکت در حال اتمام یک پروژه بسیار بزرگ امنیتی می باشد که قطعا باعث خواهد شد تا شاهد قابلیت های فوق العاده و بسیار حساس از سوی این شرکت برای جلوگیری از انواع نفوذ به این سیستم و این شبکه اجتماعی نباشیم.

اتفاقاتی که توییتر برای کاربران خود به وجود می آورد در بالاترین سطح خود قرار دارد و می توان حساب ویژه و خاصی روی این شرکت بازکرد که در بالاترین سطح ممکن اتفاق خواهد افتاد و با برنامه نویسی قوی و محکمی انجام خواهد گرفت.

قابلیتی که این سیستم امنیتی توییتر ایجاد خواهد کرد در دیگر سیستم ها وجود نخواهد داشت و از تست های اولیه امنیت نیز با موفقیت کامل توانسته عبور کند و در نهایت شاهد به وقوع پیوستن یک اتفاق بسیار فوق العاده و هوشمندانه از سوی این شرکت خواهیم بود.

تایید امنیت توییتر نشان دهنده بازسازی ساختار و شکلی توییتر خواهد بود و می توان حساب ویژه و مناسبی را به همراه خواهد داشت و می توان گفت توانایی های بسیار جذاب و فوق العاده ای را به همراه خواهند داشت که واقعا جذاب و فوق العاده خواهد بود.

طبق انتظارات باید توییتر این نسخه امنیتی را برای وب نیز به ارمغان بیاورد تا کاربران بتوانند در تمامی پلتفرم ها عملکرد مناسب و خاصی به همراه داشته باشند و در نگاه کلی شاهد اتفاقات فوق العاده و بسیار هیجان انگیز از سوی این شرکت بود.

تایید امنیت توییتر در مقابل هک

تایید امنیت توییتر در مقابل هک

دقیقا ۲ ماه پیش سیستم کلی توییتر هک شد و برخی از حساب های معروف مانند دونالد ترامپ از دسترس خارج شد و بعد از آن توییتر تصمیم گرفته بخش امنیتی خود را از نو تعریف کند و شاهد حالت های خاص و بسیار جذاب از سوی این شرکت خواهیم بود.

امنیت یک بحث فوق العاده حساس و سنگین می باشد که کمتر شرکتی می تواند آنرا به طور کامل رعایت کند و از شکل کلی و همچنین نگهداری مقابل حمله های متعدد یکی از کار های بسیار سخت و سنگین می باشد که واقعا در توان هر فرد و سازمانی نمی باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر