تایید تاخیر رونمایی آیفون ۱۲ توسط اپل فاش شد

تاخیر رونمایی آیفون ۱۲

با توجه به اینکه به بازار پنجره رونمایی ماه سپتامبر توسط IFA برلین و نسخه های جدید آیفون نزدیک هستیم، طبیعی است که گوشی های هوشمند اپل را غالبا سرخط می گیرند. به غیر از خبر در مورد مشخصات شایعه یا طراحی، امروز یک خبر جدید آمده که ممکن است برخی از طرفداران آیفون را ناامید کند.

با این حال، در پایان تعجب آور نیست با توجه به اینکه چگونه سال ۲۰۲۰ برای تولید کنندگان گوشی های هوشمند سال خشن است. طبق شایعه اخیر، اپل تاریخ عرضه مدل های را از تاریخ معمول انتشار ماه سپتامبر تغییرمی دهد. اکنون این شرکت رسما تایید کرده است که سری آیفون ۱۲ را تا چند هفته به تاخیر می اندازد.

این پوستر طی درخواست های اپل برای سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ انجام شده است. این نماینده سومین سهم مالی شرکت ۲۰۲۰ است. به گفته لوکا ماستری، مدیر ارشد مالی اپل، با وجود فروش آیفون های سال گذشته که از سپتامبر شروع شده است، امسال کمی متفاوت باشد به جای فروش فوری، استفاده ها انتظار دارند که سری جدید آیفون ۱۲ چند هفته بعد عرضه شود.

اگر چه شرکت دلایل این تاخیر را مشخص نکرده است، اما ممکن است مستقیما با کووید-۱۹ مرتبط باشد. از همه اینها، همه گیری در چندین کارخانه در سراسر آسیا کند شد. لیست شرکت هایی که در فرایند های تولید اختلال ایجاد کرده اند شامل برخی از تامین کنندگان اپل برای قطعات آیفون است.

تاخیر رونمایی آیفون 12
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

موارد دیگر کووید-۱۹

چند ساعت پیش، کوالکام از تاخیر در ارسال آِیفون خبر داد. طبق گفته شرکتی مودم اپل را در سری آیفون ۱۲ از آن استفاده خواهد کرد، گوشی های جدید قبل از اکتبر سال ۲۰۲۰ وارد بازار نخواهد شد. همانطور که قبلا گفتیم، دیدن چنین تاخیر تعجب آور نیست.

ما در مورد تاخیر احتمالی در آیفون های امسال از سه ماهه اول ۲۰۲۰ صحبت کردیم که محدودیت های کووید-۱۹ بر کل بازار گوشی های هوشمند تاثیر گذاشت. این شرکت حتی به دلیل این اختلال مجبور شد آیفون SE 2020 خود را به تعویق بیندازد. تعجب آور نیست که شاهد اتفاق مشابه با پرچمداران آن باشید.

بر اساس این گزارش، تاخیر در حمل و نقل آیفون ۱۲ نتیجه اقتصادی شرکت را برای سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ نتیجه اقتصادی شرکت را برای سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ تحت تاثیر قرار خواهد داد. آنها فقط به ابتدای اکتبر که بخشی از برنامه سه ماهه چهارم است، وارد بازار خواهند شد.

این سال برای طرفداران اپل بسیار مهم خواهد بود زیرا قرار است آیفون جدید در شبکه های نسل پنجم کار کند. علاوه بر این، آنها در نهایت در بخش صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی بازی خواهند کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع macrumors

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر