تبدیل گوشی به کامپیوتر توسط این اتصالگر

تبدیل گوشی به کامپیوتر توسط این اتصالگر

این روزه در دنیای فناوری خیلی از تغییرات در حال شکل گیری می باشد و اختراعات زیادی ساخته می شود، شرکت Baseus (باسئوس) شرکت چینی می باشد که تولید کننده لوازم جانبی الکترونیکی می باشد که با تولید محصولات الکتریکی یکی از برترین تولیدکنندگان لوازم جانبی و الکترونیکی در دنیا می باشد.

این محصول یکی از کم ارزش ترین و پایین ترین قیمت محصولات الکترونیکی در بازار می باشد که قابلیت ها و ویژگی های بسیار خوبی دارد، این اتصالگر گوشی تلفن همراه شما را به یک کامپیوتر رومیزی تبدیل می کند و یک قابلیت جذاب و جالبی را برای شما ارائه می دهند.

این محصول با قیمت ۳۷ دلار یکی از ارزان ترین و کم قیمت ترین محصول دنیای فناوری به شمار می رود که به کاربر قابلیت های مختلفی را می دهد، همین نیز باعث شده است تا مورد توجه اکثر رسانه ها و منتقدان دنیای تکنولوژی قرار گرفته است.

تبدیل گوشی به کامپیوتر رو میزی یکی از قابلیت های جذاب و پرکاربرد می باشد که مورد استقبال بیشتر افراد می باشد و نیاز برخی از کاربران به این وسیله برای تبدیل تلفن همراه خود به کامپیوتر رومیزی را انجام دهند را لازم دارند.

این اتصالگر گوشی شما را شارژ می کند و قابلیت این را دارد که گوشی شما را به یک مانیتور ۴K تبدیل کند، باکس این محصول دارای سه درگاه USB می باشد و از کارت حافظه هم استفاده می کند، این اتصالگر برای متصل شدن به یک گوشی باید سازگاری تلفن همراه با این دستگاه را داشته باشد و تا بتواند این گوشی با بهترین نحو ممکن گوشی تلفن همراه شما را به یک کامپیوتر رومیزی تبدیل کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تبدیل گوشی به کامپیوتر توسط این اتصالگر

تبدیل گوشی به کامپیوتر با قابلیت های ویژه

این اتصالگر با جدید ترین مدل نوت ۱۰ تست شده است و این محصول را همراه با اتصالگر به یک کامپیوتر رومیزی جالب تبدیل کرده اند، به گفته مدیر سایت techradar این محصول هنگام متصل شدن اخطار هایی درمورد ناسازگاری لوازم جانبی این محصول با تلفن همراه را داده است.

این اتصالگر همراه با گوشی تلفن های اندرویدی به یک مانیتور ۴K متصل شده است و بهترین کیفیت ممکن را داده است و تمامی تصاویر موجود در صفحه نمایش تلفن همراه را روی مانیتور ۴K پردازش کرده است که باعث می شود باعث تعجب اکثر افراد و منتقدان حوزه تکنولوژی در این باره می باشد.

کاربران می توانند با خرید این محصول و متصل کردن آن به یک تلفن همراه و یک صفحه نمایش ۴K یک دسکتاپ دستی را درست کنند و همانند یک کامپیوتر رومیزی از آن دستگاه نهایت استفاده را ببرند و با متصل شدن یک ماوس و صفحه کیبورد این اتصالگر را به یک دستکاپ رومیزی تبدیل کنند و باعث تبدیلگ گوشی به کامپیوتر شوند که باعث می شود قابلیت های زیادی را این محصول از خود بروز دهد.

این محصول بسیار کارآمد و با قیمت بسیار پایین به بازار های اروپا و آمریکا رسیده است و احتمال دارد تا هفته های آینده به بازار های آسیای غربی و بازار ایران برسد، بعد وارد شدن این محصول به ایران درمورد این محصول بررسی ها و تست های مختلفی را انجام خواهیم داد با ما همراه باشید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر