تبلت آنر تب V7 پرو – اولین دستگاه با پردازنده دیمنسیتی ۱۳۰۰T

امروز آنر رسما اولین ویدیو گرم کردن تبلت آنر تب V7 پرو را منتشر کرد. این اولین باری است که این دستگاه به صورت آنلاین ظاهر می شود. این فیلم اطلاعاتی در مورد تبلت جدید آنر را نشان می دهد. از ویدیو منتشر شده می توان دریافت که این تبلت دارای پنل پشتی چرمی ساده ابی است. همچنین به نظر می رسد که این دستگاه دارای یک ماژول دوربین بیضی شکل است. از نظر ظاهری که به نظر این یک تبلت پرچمدار است.

طبق گزارشات قبلی، تبلت آنر تب V7 پرو اولین دستگاهی است که پردازنده مدیاتک دیمنسیتی ۱۳۰۰T را ارائه می دهد. با این حال، جزئیات رسمی در مورد این پردازنده جدید وجود ندارد. برای یادآوری، این پردازنده جدید جانشین پردازنده مدیاتک دیمنسیتی ۱۲۰۰ خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این تراشه از فرایند ۶ نانومتری TSMC بهره مند است و از یک هسته فوق العاده بزرگ A78 با فرکانس۳ گیگاهرتز، ۳ هسته A78 با فرکانس ۲.۶ گیگاهرتزی و یک هسته A55 با فرکانس ۲.۰ گیگاهرتز تشکیل می شود.عملکرد این پردازنده جدید با پردازنده اسنپدراگون ۸۷۰ قابل مقایسه است.

با افرایش فعلی کاربران بازار تبلت ها به دلیل همه گیری کرونا، تعجب آور نیست که تولید کنندگان بیشتری در حال آغاز فعالیت در این بخش هستند. تبلت ها دستگاه های بهترین نسبت به گوشی های هوشمند برای تحصیل یا کار در خانه است.

شرکت هایی مثل اپل، سامسونگ و هواوی رهبران این بازار هستند. با این حال، به وضوح اپل رهبر جهانی بازار تبلت ها است. اخیرا تولید کنندگان مثل ریلمی و شیائومی علاقه خود برای پیوستن به این بازار را نشان داده اند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر