تبلیغات فیس بوک با لیبل های دولت سنگاپور

تبلیغات فیس بوک با لیبل های دولت سنگاپور

طبق دستورات و گفته های دولت سنگاپور ، فیس بوک یک پست توسط وب سایت خبری ایالات متحده تایمز ریچارد را برچسبی دروغ گذاشته است . پست مورد نظر که همچنان در دسترس است ، که شامل اتهامات هولناک علیه بخش انتخابات ، نخست وزیر و روند انتخابات در سنگاپور بود .

این پست مربوطه که از آن حرف می زنیم وابستگی های افراطی نامزد سیاسی مسیحی را در معرضض دید قرار داده است ، که به جرم ساخت اخبار جعلی دسنگیر شد و دولت سنگاپور حساب کاربری خود را حذف کرد . که البته دولت سنگاپور این دو مورد را رد می کند و می گوید هیچ کسی دستگیر نشده است و فیس بوک صفحه توافق خود را حذف کرده است .

الکس تان ، نویسنده پست ، در سنگاپور متولد شده است اما اکنون یک شهروند استرالیایی است که در استرالیا زندگی می کند و نمی توان برای تغییر پست توسط دولت سنگاپور هرچند که آنها تلاش کردند انجام شود اما نشد . اگر او در سنگاپور بود ، می توانست بیش از ۷۰۰،۰۰۰ دلار جریمه شود و تحت حمایت اکتبر از صورتحساب آنلاین و جعل صورت حساب ، که معمولاً به عنوان قانون “اخبار جعلی” شناخته می شود ، به مدت ۵ سال در زندان باشد.

تبلیغات فیس بوک

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تبلیغات فیس بوک در مورد دولت سنگاپور نادرست است

در حالی که قصد ، قانون محدود کردن میزان اخبار جعلی شهروندان سنگاپور است ، که نگرانی هایی در مورد آزادی بیان را ایجاد کرده است. اولین باری که این قانون به تصویب رسید ، دوشنبه گذشته بود که از یک سیاستمدار مخالف خواسته شد تا در فیس بوک خود یادداشتی را درباره صندوق های سرمایه گذاری دولتی اضافه کند و اظهار داشت: که این شامل اظهارات دروغین است.

فیس بوک لازم نبود که پست Tan را تغییر دهد یا آن را پنهان و مخفی کند ، در ادامه می افزاید : فیسبوک از نظر قانونی موظف است به شما بگوید که دولت سنگاپور می گوید این پست دارای اطلاعات نادرست اصطلاحاتی است که آنها از آن تا رضلیتی داردم .

همان طور که سناتور لارن در ماه اکتبر اعتراض می کرد ، فیسبوک به طور ناعادلانه ای دروغ های آشکار را در تبلیغات سیاسی خود مجاز می داند . مگر زمانی که با نظر قانونی موظف باشد که در سنگاپور اتفاق بیفتد . در بیانه ای با بی بی سی آنها ابزار امیدواری کردند که اطمینان به اینکه قانون آزادی بیان نباشد ، منجر به رویکرد سنجیده و شفاف برای آینده شود .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر