تحریم واتساپ در هنگ کنگ برداشته می شود

تحریم واتساپ در هنگ کنگ برداشته می شود

کشور چین برای اینکه جلوی نفوذ سایبری و امنیتی را بگیرد مجبور به اجرای برخی از سیستم های امنیتی و اینترنتی در سراسر کشور چین بوده که باعث می شود تا نفوذ برخی از هکر ها به این سیستم و این شبکه داخلی و اینترنتی چین دور باشد و غیر ممکن باشد.

حالا در این محدوده استفاده از برنامه های زیاد به طور کامل متوقف شده و حالا شرکت فیسبوک می خواهد این روند را از بین ببرد و شروع به راه اندازی مجدد برنامه خود در این کشور بکند و کاربران چینی نیز بتوانند مانند گذشته از نرم افزار واتساپ استفاده کنند.

قوانین و ماده های زیادی وجود دارد که از سوی دولت چین وضع شده و شرکت فیس بوک می خواهد با رعایت کردن تمامی آنها بتواند حالتی مناسب و فوق العاده ای را برای کاربران این کشور به وجود بیاورد که بتوانند از ویژگی ها و حالت های جذاب این نرم افزار استفاده کنند.

تحریم واتساپ در هنگ کنگ به احتمال زیاد تا پایان این ماه باشد و بعد از آن شاهد رفع فیلتر و یا محدودیت در کشور چین برای این نرم افزار بسیار جذاب و پرطرفدار باشیم که از سوی این شرکت آمریکایی ارائه داده خواهد شد که البته با رعایت برخی از قوانین و مقررات خواهد بود.

یکی از قوانینی که واتساپ برای راه اندازی مجدد نرم افزار خود در این کشور به آن توجه کند، قرار دادن اطلاعات کاربران در اختیار دولت می باشد که این کار بخاطر عدم انتشار اطلاعات و مشخصات شخصی کاربران به کشور های دیگر مخصوصا آمریکا نباشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
تحریم واتساپ در هنگ کنگ برداشته می شود

حذف تحریم واتساپ در هنگ کنگ

این تحریم که بسیار سنگین بوده و اکثر کاربران توانایی این را نداشته اند که بتوانند به طور مثبت و مستقیم از نرم افزار معروف دنیا مانند واتساپ و فیس بوک استفاده کنند که حالا احتمال اینکه این نرم افزار به ادامه فعالیت خود شروع کند بسیار زیاد و بالا می باشد.

شرکت فیس بوک می خواهد با قبول کردن تمامی شرایط و حرف های دولت چین این نرم افزار را دوباره به حالت معمولی خود در این کشور برگرداند و مانند گذشته شاهد استفاده از حالت های بسیار مناسب و فوق العاده ای از سوی این شرکت خواهیم بود.

هدف اصلی فیس بوک از این کار، ایجاد رابط کاربری در میان کاربران چینی می باشد که می تواند بازخورد های مثبت و خوبی را از سوی مردم و کاربران کشور چین برای این شرکت بزرگ دنیای فناوری و تکنولوژی به همراه داشته باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر