تحقق رویای سگا در سال ۲۰۱۹

بازگشتی دوباره به کارخانه رویاها

تحقق رویای سگا در سال ۲۰۱۹

تحقق رویای سگا در سال ۲۰۱۹

سال ۱۹۹۹ یکی از محبوب ترین و کوتاه مدت برای کنسول های بازی در تاریخ ، سگا دریم کاست یا سگای رویایی را به دنیا آورد ، با انتشار آن به عنوان یک تلاش تلخ و شیرین برای سگا به عنوان یک توسعه دهنده سخت افزار تبدیل کرد .

با گذشت نزدیک به ۲۰ سال ، سگا رویایی به دلیل ویژگی های ابتکاری و کتابخانه نمادین بازی ، هنوز هم مورد توجه طرفداران و علاقه مندان به یکپارچه سازی با سیستم عامل قرار دارد .

بنابر این ، برای کسانی از شما که می خواهند ای رویا را زنده نگه دارند ، باید در مورد آنچه که کنسول نهایی سگا در سال ۲۰۱۹ ارائه کرده است . که با شروع به کار گرفتن جعبه سفید کوچک و شروع به کار است ، توجه زیادی داشته باشید.

یافتن کنسول رویاهای خود

تحقق رویای سگا در سال 2019

شاید تعجب کنید که حتی در سال ۲۰۱۹ یک کنسول Dreamcast را پیدا کرده اید ، چرا که تولید آنها از سال ۲۰۰۱ قطع شده اند. خب ، ممکن است یکی از شما نزدیکتر از آنچه فکر می کنید باشد . اگر شما یک Dreamcast در روز نداشته باشید یا از شر آن خلاص شوید ، روش های زیادی برای بدست آوردن یکی با استفاده از پول نقد سخت درآمد شما وجود دارد.

وقتی که نوبت به بازار دست دوم می رسد ، eBay جایی است که بیشتر افراد در درجه اول به سوی آن می روند . متاسفانه ، سخت افزار بازی های یکپارچه سازی با سیستم عامل بسیار دشوار است که با قیمت پایین در بازار الکترونیکی پیدا کنید ، به طور متوسط قیمت Dreamcast در حدود ۶۰ دلار (۵۰ پوند / ۹۰ دلار AU) است. گفته می شود ، ارزش آن را دارد که وقتی eBay به گوش می رسد ، توپ خود را حفظ کنید ، زیرا تاکتیک های هوشمندانه پیشنهادات می توانند در دستیابی به معامله بسیار گام بردارند.تحقق رویای سگا در سال ۲۰۱۹.

مغازه های آجر و ملات مانند CEX در انگلستان و Gamespot در ایالات متحده نیز سهام خود را با این قیمت تقریبا قیمت گذاری می کنند ، فقط با تفاوت جایزه گارانتی . اگر احساس خستگی مفرط می کنید ، بهترین شرط شما این است که مقداری پیوند را در خرید خیرخواهانه کهنه به دست بیاورید ، بدین معنی که می توانید ضمن تأمین پول خود به هیولای دلتنگی ، به یک علت خوب کمک کنید.

قلاب کردن دستگاه رویایی

تحقق رویای سگا در سال 2019

برای کسانی از شما که راهنمای قبلی ما را برای انجام بهترین بازیهای یکپارچه سازی با سیستم عامل بررسی کرده اند ، ممکن است در هنگام استفاده از کنسول های یکپارچه سازی با سیستم عامل ، از موارد احتمالی موجود استفاده کنید. در حالی که برخی از کنسول ها می توانند کار با تلویزیون و مانیتورهای مدرن را بسیار دشوار کنند ، اما رویای راه حل های مختلفی را ارائه می دهد که در تست های زمانه ایستاده اند.

در خارج از جعبه ، Dreamcast به یک کابل کامپوزیت استاندارد (کانکتورهای فون قرمز ، سفید و زرد) مجهز شده است که به راحتی می توانید از زمان نمایش به نمایشگرها وصل شوید. این نوع کابل روشی سریع و آسان را برای به روزرسانی و کار در اختیار شما قرار می دهد که مهمترین اشکال آن کیفیت تصویر گل آلود یک سیگنال ویدیویی کامپوزیتی است.

اگر تلویزیون شما دارای سوکت اسکارتی سنتی است ، کابلهای مختلفی در دسترس هستند که سیگنال ویدیویی با کیفیت بالا را در اختیار شما قرار می دهند. این کابل های اسکارتی از کابل های عمومی ارزان و شاد با قیمت حدود ۱۰ دلار و محصولات با کیفیت بالاتر از امثال retrogamingcables.co.uk هستند و از ۴۳ دلار (۳۵ پوند / ۶۳ دلار AU) شروع می شود .

بسته به اینکه تلویزیون شما چقدر جدید است ، ممکن است متوجه شوید که پریزهای سنتی کاملاً غایب هستند ، و این باعث می شود که نمایشگرهای جدید باریک تر شوند. اگر این مورد است ، پس نترسید ، زیرا شرکت های شخص ثالث مانند Pound Technology کابل هایی را ارائه می دهند که قابلیت HDMI را به Dreamcast اضافه می کنند.تحقق رویای سگا در سال ۲۰۱۹.

کابل HD Link Pound این کنسول را قادر می سازد از طریق پورت HDMI به نمایشگرهای مدرن متصل شود ، بدون نیاز به سخت افزار اضافی. کابل با قیمتی در حدود ۲۹.۹۹ دلار بارگیری می شود ، و این فاصله از ارزان ترین گزینه موجود است. همچنین ممکن است کاربران ناسازگاری با برخی از بازی های Dreamcast را تجربه کنند ، دلیل این امر این است که آنها از وضوح بالای کابل استفاده نمی کنند. تحقق رویای سگا در سال ۲۰۱۹ این یک باور است نه یک رویا.

خرید روش اتصال جعبه کوچک توانا سگا به نمایشگر ، استفاده از جعبه VGA است که در اصل از یک سبک ویدیویی کلاسیک VGA برای اتصال ویدیو استفاده می کند. این یک روش عالی برای به دست آوردن یک تصویر شفاف و از Dreamcast با استفاده از مانیتور رایانه ای سنتی است که بسیاری از نمایشگرها هنوز هم رابط کاربری دارند. با این حال ، دقیقاً مانند همتای HDMI خود ، درمورد موارد خاص ناسازگاری با بازی های خاص نیز قرار خواهد گرفت. صحبت از بازی ها ، اجازه دهید به مهمترین قسمت تجربه Dreamcast برویم.

کتابخانه ای برای ایستادن و ماندگار شدن در آزمون زمان

تحقق رویای سگا در سال 2019

شاید از تولد Dreamcast فقط دو سال گذشته باشد ، اما توانست خود را یکی از چشمگیرترین کتابخانه بازی های تاریخ بسازد. از بین بازی های مبارزاتی نوآورانه مانند Powerstone گرفته تا بازی های ماجراجویی محبوب مانند Shenmue ، مضمون بازی Dreamcast از مواردی است که گیمرها تا به امروز به آن علاقه دارند.

با گذشت زمان ، بازی های یکپارچه سازی با سیستم عامل گران تر می شوند ، نگرانی های مربوط به هزینه این عناوین افسانه ای کاملاً قابل درک است. خوشبختانه چند ترفند وجود دارد که می توانید برای به دست آوردن بهترین کتابخانه Dreamcast تلاش کنید ، اما با قیمتی بسیار ارزانتر.

همانطور که ممکن است Dreamcast نوآورانه باشد ، یک چیز وجود دارد که سگا هنگام طراحی کنسول محافظت از منطقه ، توپ را از دست داد. این بدان معنی است که Dreamcast را می توان به سادگی با استفاده از دیسک با نرم افزار خاص ، به راحتی در هر منطقه ای بازی کرد. اگر خوش شانس باشید ، گاهی اوقات این دیسک ها را که با بازی های دست دوم در eBay همراه هستند ، پیدا می کنید و با دنبال کردن یک آموزش آنلاین ، می توانید موارد دلخواه خود را تهیه کنید.تحقق رویایسگا در سال ۲۰۱۹ شعاری تمام عیار از یک محصول.

شما هنوز هم ممکن است تعجب کنید که چرا می خو اهید از خارج از منطقه خود بازی کنید ، به خصوص هنگام صحبت از موانع زبانی. خوب ، مانند اکثر چیزهای زندگی ، پول کم می کند ، با این که بازی های خاصی به مراتب ارزان تر از همتایان خود در یک کشور دیگر هستند. البته نسخه های ژاپنی معمولاً همیشه ارزانتر از معادل های غربی آنها ، عمدتاً به دلیل زبان و زحمت کار کردن آنها است. با این وجود ، لازم به ذکر است که مسائل مربوط به زبان در واقع به تعداد زیادی از کتابخانه Dreamcast کاربرد ندارد و از پس انداز هزینه صرف نظر می شود.

نمونه ای از بازی مبارز خیابانی را در نظر نمونه بگیرید ، با کپی کردن بازی در انگلستان ۷۰ پوند به بالا ، در حالی که نوع ژاپنی آن فقط ۲۰ پوند هزینه دارد. این صرفه جویی عظیم برای در نظر گرفتن بازی های جنگی ، تحت تأثیر اختلاف زبان قرار نمی گیرد. به طور هم زمان ، عناوینی مانند بازی های Resident Evil در Dreamcast حتی با وجود نسخه های ژاپنی حتی از زبان ژاپنی استفاده نمی کنند ، به این معنی که با وجود صرفه جویی در پول ، می توانید همان بازی را بدست آورید.

بخش عظیمی از سرگرم کننده تجربه Dreamcast 2019 کاوش عناوینی است که احتمالاً هرگز پس از انتشار آنها بازی نکرده اید. طول عمر کوتاه این کنسول به این معنی بود که بسیاری از گیمرها تجربه Dreamcast را به کلی از دست ندهند ، با عناوین مختلفی چون Sonic Adventure و Jet Set Radio فقط به دلیل انتشار مجدد مختلف از آنها شناخته شده اند. برای اضافه کردن توهین به آسیب ، بسیاری از گیمرها یکی از متنوع ترین تجربه های سخت افزاری را در تاریخ بازی های ویدئویی از دست دادند ، در حالی که تمام ژانرها از لوازم جانبی خاصی متولد می شوند.

میله های ماهیگیری ، فانوس دریایی و ماراکاها

تحقق رویای سگا در سال 2019

یکی از چیزهای دوست داشتنی در مورد Dreamcast میزان مسخره بودن لوازم جانبی آن است که بسیاری از آنها تجربه بازی منحصر به فردی را ارائه می دهند. حتی به کارت حافظه VMU نیز نگاه کنید – یک دستگاه کوچک Gameboy-esque که می تواند محتوای خاصی از بازی را در میکروفید خود به نمایش بگذارد ، حتی در هنگام استفاده از بازی هایی مانند Sonic Adventure ، به اندازه یک حیوان خانگی سایبری عمل می کند.

داشتن چنین کارت حافظه با تکنولوژی بالا تنها نوآوری قابل ذهنی نیست که سگا در آن زمان در زرادخانه خود داشت – Dreamcast همچنین یکی از اولین کنسول هایی بود که بازی های آنلاین مناسبی را ارائه می داد. مطمئناً ، ما در مورد سطح Xbox Live برای اتصال به اینترنت صحبت نمی کنیم ، اما مطمئناً یک تجربه آنلاین کاملی برای لذت بردن از گیمرها وجود دارد ، به خصوص با توجه به اینکه هنوز اوایل دهه ۲۰۰۰ بود. عناوینی مانند Phantasy Star Online بعنوان نمونه هایی مهم از چگونگی پیشگام شدن Sega در هنر بازی های آنلاین ، پیشروی از سادگی تجربه های چند نفره قبلی عمل می کنند.

تحقق رویای سگا در سال 2019

به نظر می رسد همه چیز به دور از دنیای Dreamcast نیست ، حتی دوست داشتن صفحه کلید Dreamcast تجربه غیر منتظره ای بهتر از یک فانوس دریایی را ارائه می دهند ، با بازی های تقلیدی همچون Typing of the Dead که بازیکنان آن را با قدرت زشت و ناخوشایند ملاک می کند.حتی تجربه آرام ماهیگیری هنگام استفاده از امثال کنترلر Fishing Rod و کپی از Sega Bass Fishing ، به یک تجربه بازی جالب و جذاب تبدیل می شود.

صحبت در مورد لوازم جانبی Dreamcast و ذکر افسانه سامبا دو آمیگو و مارکاهای شگفت انگیز آن که از نظر عینی بهترین چیزی هستند که هر شخصی می تواند برای مهمانی به ارمغان بیاورد ، جرم خواهد بود. سامبا دو آمیگو نمونه ای درخشان از چگونگی دستیابی Dreamcast به تقریباً هر تجربه بازی در خانه است ، چیزی که کنسول های قبل و بعد از آن هنوز کاملاً موفق به دستیابی به آن نشده اند. تحقق رویای سگا در سال ۲۰۱۹ رویایی دست یافتنی.

از بسیاری جهات ، Dreamcast کنسول رویایی برای هر کسی است که می خواهد به سمت ناشناخته بودن بازی دست بکشد. تضمین شده است که چیزی را شگفت زده کند و حتی از ترین بازیکنان نیز لذت ببرد ، خصوصاً اکنون که بازی از بسیاری از ارزش هایی که در Dreamcast به دست آورد تغییر کرده است. با این وجود ، اگر حتی کمترین علاقه ای به قالب های ویدئویی قدیمی دارید ، مسیر شما بدون شک در حال گذر از Dreamcast است ، تا ابد خود را به عنوان یکی از منحصر به فرد ترین قطعات سخت افزار Videogame تا کنون اثبات کند.

با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ؟ …

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر