تحویل ۲۰۰ هزار خودرو تسلا در کمترین زمان ممکن

تحویل ۲۰۰ هزار خودرو تسلا در کمترین زمان ممکن

شرکت تسلا در پی شکستن رکورد های مختلف، این بار روی زمان تحویل در بازه کم اتفاق افتاده است، سازنده خودرو های الکتریکی رکورد قبلی تحویل خودرو برای مشتریان را به ۱۸۴ هزار دستگاه رسانده بود که این بار به ۲۰۰ هزار دستگاه رسانده است و یک رکورد فوق‌العاده محسوب می‌شود.

طبق گزارش CNBC این شرکت آمریکایی بیشترین نرخ تحویل خودرو در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ در ایالات متحده را داشته است و نسبت به دیگر شرکت ها توانسته عملکرد مثبت و چشمگیری به انجام برساند و در کنار عملکرد مثبت اتفاقات بسیار هوشمندانه‌ای از خود به نمایش بگذارد.

خودرو های مدل ۳ و مدل Y بیشترین نسخه را در میان دیگر خودرو ها داشتند که تحویل داده شده اند و فقط حود ۱۸۹۰ دستگاه از میان خودرو های مدل S و مدل ایکس تحویل داده شده است.هرچند انتظار می‌رفت مدل S Plaid آمار فروش و تحویل خودرو ها را ارتقا دهد که اتفاق خاصی حاصل نشد.

تحویل ۲۰۰ هزار خودرو تسلا با چالش های بسیار بزرگی برای این شرکت آمریکایی همراه بود که بلاخره با تمامی سخت ها و مشکلات و چالش های به وجود آمده توانست تحویل به موقع برای مشتریان خود فراهم کند و در سریع ترین زمان ممکن خودرو ها را تحویل مشتریان خود دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ایلان ماسک، بنیانگذار تسلا درمورد این موفقیت گفت: با تمامی چالش های به وجود آمده توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم و این موفقیت با تمامی سخت ها به وجود آمد. این شخص همچنین درمورد ساخت نسل جدید خودرو ها که قرار بود با تراشه های انحصاری ساخته شوند ابراز امیدواری کرد و گفت به فکر توسعه و استفاده از تکنولوژی های جدید برای ساخت هستیم.

تحویل ۲۰۰ هزار خودرو تسلا

تحلیلگران در ماه های گذشته با توجه به اینکه رشد مثبت تسلا در فروش و تولید محصولات وجود داشت، پیشبینی برای تحویل ۲۳۱ هزار دستگاه داشتند که این رقم به واقعیت نپیوست اما این شرکت توانست تحویل ۲۰۰ هزار دستگاه را با موفقیت به انجام برساند و عملکرد مثبت خود را به بهترین شکل ممکن به انجام برساند.

در آینده چالش های بزرگ و سختی در انتظار تسلا خواهد بود و دلیل آن تغییر رویه شرکت های تولید کننده خودرو به ساخت خودرو های الکتریکی و حضور تعداد زیاد آنها در بازار های جهانی رقابت و بازار شرکت تسلا را مورد هدف قرار خواهد داد و تحت تاثیر بسیار زیادی قرار خواهد داد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر