تحویل Flying Spur بنتلی در کشور های انگلیس و اروپا

تحویل Flying Spur بنتلی در کشور های انگلیس و اروپا

شرکت بنتلی یکی از خاص ترین و البته لوکس ترین شرکت های موجود در بین کمپانی های موجود در صنعت خودروسازی دنیا می باشد که طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است و با تولید خودرو های بی نظیر و با کیفیت بسیار بالا طرفداران بسیار زیادی را برای خود به دست آورده است.

این شرکت در سال گذشته از سری جدید خودروی ها لوکس خود یعنی Flying Spur رونمایی کرد و طبق گفته های شرکت و قول هایی که به خریداران داده شده بود از امروز توزیع این خودرو و تحویل آنها به مشتریان در حال انجام می باشد و به مرور زمان روند رساندن این محصولات به دست مشتری انجام می گیرد.

توزیع این خودرو در کشور های انگلیس و بخشی از اروپا در حال شکل گیری می باشد و عرضه آنها در حال عملی شدن می باشد و این امید این را می دهد که شاهد حضور خودرو های دیگری در قاره اروپا باشیم که توسط شرکت های اروپایی تولید می شوند.

تحویل Flying Spur تا چند هفته طول خواهید کشید و روند خود را ادامه خواهد داد، کریس کرافت عضو هیئت مدیره فروش محصولات بنتلی درباره این خودرو گفت: ما این خودرو را به عنوان یکی از خاص ترین بخش های موجود در بین محصولات خود طراحی کرده ایم می توانیم بگوییم روح و جان ما در آن قرار دارد.

طبق گفته ها بنتلی در این سری حدود ۸۰ درصد فروش را در سال ۲۰۲۰ داشته باشد و بقیه فروش این خودرو ها به سال های دیگر موکول شود که یک آمار جذاب و عالی برای شرکتی همچون بنتلی خواهد بود که خودرو های سوپر لوکس بسیاری دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تحویل Flying Spur بنتلی در کشور های انگلیس و اروپا

تحویل Flying Spur بنتلی برای اروپا

این سری از خودروی بنتلی دارای طراحی خاص و منحصر به فردی می باشد که در بین خودرو های موجود در بازار نمی توان یافت و این قابلیت ها و ویژگی های بارز این خودرو می باشد که نسبت به بقیه سری ها متفاوت و خاص بودن این خودرو را نشان می دهد.

مشخصات فنی این خودرو نیز مانند بخش طراحی بدنه فوق العاده می باشد و از یم موتور ۶.۰ لیتری توربو شارژ بهره می برد که دارای یک انتقال ۸ سرعته دو کلاچه می باشد، همچنین این خودرو سرعت ۰تا ۶۰ را در ۳.۷ ثانیه به ثمر می رساند که یک رکورد جذاب و جالب برای خودرویی به این سنگینی می باشد.

سرعت نهایی این خودرو حدود ۲۰۷ مایل بر ساعت می باشد که واقعا یک شتابگیری بی نظیری را در این خودرو شاهد هستیم، قیمت اولیه این ماشین حدود ۲۱۴.۶۰۰ هزار دلار می باشد که در مراحل پیش فروش گرفته شده است و فروش این خودرو به طور محدود می باشد و بنتلی خط تولید و تیراژ این خودرو را با وسواس زیادی راه اندازی کرده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر