تدبیر آمازون برای مقابله با کرونا ویروس

تدبیر آمازون برای مقابله با کرونا ویروس

روز پنجشنبه آمازون اعلام کرد که فروش بیش از یک میلیون محصول در هفته های اخیر را ممنوع کرده است. همه می گوییند این اقدام به منطور مخافظت در برابر ویروس کرونا است.

آمازون همچنین ده ها هزار تراکنش را از بازرگنان حذف کرد و گفت مه آنها در تلاش بودند قیمت کلاهبردارانه را برای خریداران بها دهند. بزرگترین خرده فروش آنلاین جهان در حال حاضر با سانسور محصولات بهداشتی بر روی لیست خود روبرو است. در اوایل هفته جاری، ایتالیا نظرسنجی در مورد افزایش قیمت ضد عفونی کننده ژل ها و ماسک ها در اینترنت را آغاز کرد در حالی که این کشور در حال مبارزه با بزرگترین و گسترده ترین کشور شایع شده ویروس کرونا در اروپا است. در حال حاضر، تعداد عفونت های تازه گزارش شده در سراسر جهان از تعداد عفونت های سرزمین اصلی این ویروس یعنی چین فراتر رفته است. از استرالیا تا ایران، بسیاری از دولت ها مدارس را تعطیل کرده، فعالیت های را لغو کرده و لوازم پزشکی را برای کنترل شیوع ویروس کرونا جمع آوری کرده اند.

تدبیر آمازون برای مقابله با کرونا ویروس

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

غول صنعت آمریکایی اخیرا بیش از حد معمول ماسک هایی را در آمازون فروخته است. با توحه به داده های camelcamelcamel.com، هنگامی که روی گزینه خرید در آمازون کلیک می کنید، می بینید که یک بازرگان روز پنجشنبه ۱۰ ماسک N95 را با قیمت ۱۲۸ دلار در روز پنجشنبه ارائه می داد، قیمتی بسیار بالاتر از قیمت متوسط اخیرا یعنی ۴۱.۲۴ دلار است. اما بعدا، در روز گزینه های ماسم دیگر موجود نبود. وب سایت قیمت همچنین اتفاق جالب دیگری را که در اویل هفته جاری رخ داد، فاش کرد. یک شخص ثالث یک ماسک بسته دوتایی را با قیمت ۲۴.۹۹ دلار رونمایی کرد که بابلاتر از قیمت متوسط اخیرا آمازون ۶.۶۵ دلار است.

بیانیه رسمی آمازون

سخنگو در بیانیه ای با استناد به خط مشی این شرکت مبنی بر اینکه اطلاعات مربوط به محصول باید دقیق باشد و آمازون می تواند پشنهاد هایی را ایجاد که اعتماد مشتری را آزاد دهد، از جمله در هنگام قیمت گذاری، به میزان قابل توجهی بالاتر از قیمت های آمازون است، گفت: جایی برای افزایش قیمت در آمازون وجود ندارد. قیمت ارائه شده در آمازون روشن یا خاموش دارد.

این شرکت اعلام کرده است از طریق بررسی خودکار و دستی محصولات آنلاین، افزایش قیمت ها را تحت نظر داشته است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر