تراشه اگزینوس با فناوری AMD وارد بازار می شود

تراشه اگزینوس با فناوری AMD وارد بازار می شود

شرکت قدرتمند سامسونگ برای توسعه تراشه ای انحصاری خود دست به یک برنامه ترکیبی زده است و شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات جالب و قابل توجه هستیم که از سوی این شرکت ارائه داده شده است و شاهد حالت هایی هستیم که این شرکت در بالاترین سطح ممکن ارائه داده است.

توانایی های که این شرکت می تواند از خود به نمایش بگذارد و حالت مناسبی داشته باشد در بالاترین سطح قرار دارد و می توان گفت سامسونگ برای تولید سری تراشه اگزینوس عملکرد مناسبی داشته باشد و شاهد به وقوع پیوستن حالت های مناسب و بسیار خاص خواهد بود.

تراشه هایی که سامسونگ برای نسل جدید خود فراهم کرده از فناوری و کیفیت های بالایی برخوردار خواهد بود و می توان گفت در نوع ساخت و همچنین بهره گیری از قابلیت های مناسب در دستور کار این شرکت قدرتمند قرار گرفته است و می تواند از سطح و کیفیت خوبی برخوردار باشد.

اتفاقاتی که سامسونگ توانسته برای خود و محصولات جدید به وجود بیاورد بسیار هوشمندانه و بالا بوده است و می تواند حالت های مناسبی از خود به نمایش بگذارد و حالت های ایده آل و قابل توجهی داشته باشد که واقعا از تمامی لحاظ، اتفاقاتی خوبی محسوب می شود.

تراشه اگزینوس با فناوری AMD

سامسونگ برای نسل جدید تراشه های خود از AMD کمک خواهد گرفت و شاهد به وقوع پیوستن برخی از حالت های مناسب هستیم که در دستور کار این شرکت قدرتمند قرار گرفته است و باعث به وجود آمدن حالت های مناسب و بسیار جذاب خواهیم بود که این شرکت می تواند از خود به نمایش بگذارد.

سخت افزار تلفن های هوشمند در سال های گذشته بسیار قدرتمند شده است ، گاهی اوقات قابل مقایسه با رایانه های رومیزی و لپ تاپ های سطح پایین یا قدیمی اما با صرفه جویی در مصرف انرژی بهتر است. البته ، همیشه جای پیشرفت بیشتری دارد ، خصوصاً وقتی که تلاش برای به حداکثر رساندن قدرت پردازش بدون از بین بردن انرژی ، گرما و اندازه می شود. به تازگی ، به نظر می رسد که توپ در زمین گرافیک بازی می شود و بزرگترین قمار سامسونگ در آن بازی ممکن است زودتر از آنچه در ابتدا انتظار می رفت ، خواهد آمد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر