تراشه اگزینوس ۱۰۸۰ قوی تر از کورتکس A78

تراشه اگزینوس ۱۰۸۰ قوی تر از کورتکس A78

شرکت سامسونگ با عرضه تراشه نسل جدید اگزینوس توانسته بازار تراشه های موبایلی را به دست بگیرد و همین مسئله باعث شده تا شاهد اتفاقات بسیار فوق العاده و هیجان انگیز از سوی این شرکت کره ای برای بازار های جهانی و محصولات جدید باشیم.

تراشه اگزینوس در سری ۱۰۸۰ تقریبا چند ماه پیش رونمایی شد که دارای قابلیت های منحصر به فرد و فوق العاده ای می باشد و می توان گفت حس فوق العاده و بسیار هیجان انگیزی را برای کاربران گوشی های موبایل به وجود آورده است.

قدرت و کیفیت پایداری از مزیت های جذاب این تراشه محسوب می شود که در سری جدید محصولات سامسونگ مورد استفاده قرار خواهد گرفت و یک محصول انقلابی و بسیار هیجان انگیز می باشد که این شرکت توانسته آنرا به وجود بیاورد.پ

تراشه اگزینوس ۱۰۸۰ با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و فناوری ۵ نانومتری عملکرد بهتری نسبت به دیگر تراشه های موجود در بازار های جهانی دارد و همین عملکرد باعث پیشرفت چشمگیر این تراشه نسبت به دیگر محصولات سخت افزاری شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در کنار این تراشه نیز، پردازنده کورتکس A78 رونمایی و معرفی شد که دارای قابلیت ها و امکانات مشابه به تراشه انحصاری سامسونگ بود، و بخاطر همین نیز یکی از سایت های معتبر فناوری دنیا به تست اولیه میان این دو محصول هوشمند پرداخته است.

قدرت برتر تراشه اگزینوس 1080

قدرت برتر تراشه اگزینوس ۱۰۸۰

در تست هایی که از سوی سایت PCWORD انجام گرفت، تراشه انحصاری سامسونگ در تمامی بخش های متنوع و مختلف عملکرد بسیار قدرتمندی نسبت به تراشه کورتکس داشت و این ماجرا باعث شد تا بمب های خبری علیه کورتکس راه بیافتد.

قیمت تراشه انحصاری کورتکس نسبت به اگزینوس ۱۰۸۰ بیشتر می باشد و در نسبت به عملکرد تراشه انحصاری سامسونگ بسیار پایین می باشد و همین ماجرا باعث شد تا اتفاقات بسیار عجیب و فوق العاده خاص برای تراشه انحصاری سامسونگ بیافتد، به نظر شما کدام تراشه از قابلیت مناسب و خوبی برخوردار می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

1 نظر
  1. شیوا امینی میگه

    اگزینوس ۱۰۸۰ غولیه برا خودش

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر