اولین تراشه تلویزیون ۸K مدیاتک آماده استفاده است

بر اساس گزارش اخیر، تراشه S900 تلویزیون ۸K برای استفاده آماده است. مدیاتک، تراشه ساز تایوانی، در صنعت تولید پردازنده های گوشی های هوشمند بسیار خوب کار می کند.

در حالی که خوب کار کردن مدیاتک مسلم است شکی نیست اما ممکن است برای بعضی افراد شگفت انگیز باشد که بدانند، تجارت پردازنده ۵G مدیاتک درجه یک است. از زمان رونمایی خط تولید دیمنسیتی، عملکرد تراشه های این خط تولید بد نیست.

از نظر پردازنده های ۵G، تولید کننده تراشه تایوانی، مدیاتک پیشرفت خوبی را از خود نشان داده است. در حال حاضر، سری دیمنسیتی این شرکت دارای پردازنده سری دیمنسیتی ۱۰۰۰، ۸۲۰ و ۸۰۰ است. این سری ها برای گوشی های هوشمند ۵G تدارک دیده شده اند. این تراشه های برای گوشی های پرچمدار و میان رده ۵G مناسب هستند.

تراشه تلویزیون 8K

با این حال گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه این شرکت همچنین پردازنده های ۵G جدید را در سه ماهه سوم سال جاری رونمایی خواهد کرد. علاوه بر زمینه گوشی های هوشمند، مدیاتک از لحاظ تولید تراشه های تلویزیونی هم عملکرد خوبی را به جا گذاشته است.

اطلاعات موجود در وب سایت رسمی مدیاتک نشان می دهد که بیش از ۲ میلیارد دستگاه تلویزیون در سراسر جهان از تراشه های این شرکت استفاده می کنند.

مدیاتک در وب سایت رسمی خود گفته است که اولین شرکتی هستیم که یک تراشه تلویزیون چند هسته ای را رونمایی کرده است. در وب سایت رسمی، مدیاتک گفت که به عنوان فناوری فوق العاده با کیفیت بالا، همچنان به پیشرفت نسل بعدی فناوری چندرسانه ای ادامه می دهند و بدین ترتیب محتوای فوق العاده با کیفیت بالا بی سابقه را تولید می کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

به لطف راه حل های اتصال بالا و ادغام فناوری پردازنده سطح بالا، تراشه های تلویزیون مدیاتک زمان و قیمت نسل بعدی تلویزیون های دیجیتال را پایین تر آورده اند. مدیاتک همچنین در وب سایت رسمی ذکر کرده است که آنها آماده تحول فناوری ۸K در زمینه تلویزیون های هوشمند هستند. تراشه S900 مدیاتک از اولین تراشه های تلویزیون های ۸K است.

تراشه تلویزیون 8K

تراشه های دیمنسیتی مدیاتک تراشه های واقعا خوبی هستند

علاوه بر این، گزارش های اخیر ادعا می کنند که محموله های پردازنده های گوشی های هوشمند ۵G مدیاتک امسال بی از ۸۰ میلیون دستگاه است. این رقم احتمالا سهم مدیاتک در بازار جهانی پردازنده های ۵G را حداقل با ۴۰ درصد افزایش خواهد داد.

طبق گفته مدیاتک، دیمینسیتی ۱۰۰۰ پلاس از فناوری ۵G پیشرو در جهان استفاده می کند. همچنین از دوحالت SA و NSA شبکه ۵G پشتیبانی می کند. این تراشه همچنین از فناوری گردآوری دو حامل پشتیبانی می کند.

این فناوری های تجربه سریعتر و پایدار سرعت شبکه را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد. علاوه بر این، مدیاتک دیمینسیتی ۱۰۰۰ پلاس از بالاترین نرخ تازه سازی ۱۴۴ هرتزی پشتیبانی می کند.

همچنین MiraVision، را که یک ویژگی جدید برای بهینه سازی کیفیت تصویر است را ارائه می کند. مهم تر از همه ،دیمینسیتی ۱۰۰۰ پلاس تنها تراشه ای است که از کورتکس A77 با باند پهن یکپارچه ۵G بهره می برد. جدیدترین گزارش ها ادعا کرده اند که شیائومی از این تراشه در دستگاه پرچمدار جدید خود استفاده خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر