تراشه مدیاتک T750 رونمایی شد – یک تراشه ۵G جدید بهبود یافته

مدیاتک اخیرا از رونمایی تراشه جدید مدیاتک T750 خبر داده است. این تراشه برای نسل جدید محصولات بی سیم ۵G است. این محصولات شامل دسترس بی سیم ثابت، هاتساپ موبایل و سایر دستگاه ها هستند. این دستگاه ها برای کاربران خانگی، مشاغل و موبایل است و همچنین نوید یک اتصال بهتر ۵G با سرعت بالا را می دهد.

T750 طی یک فرایند پیشرفته ۷ نانومتری ساخته می شود. این تراشه مودم ۵G و پردازنده چهارهسته آرم را اذغام می کند. این راه حل توابع و تنظیمات کاملی را فراهم می کند. این به تولید کنندگان تجهیزات امکان می دهد محصولات مصرفی پیشرفته با عملکرد بالا ایجاد کنند. در حال حاضر، مدیاتک T750 برای آزمایش به برخی از تولید کننگان ارسال شده است.

روتر مدیاتک T750 5G از باند فرکانس زیر ۶ گیگاهرتزی پشتیبانی می کند و گزینه های پهنای باند راحت تری را به ارمغان می آورد. این امر برای مناطقی که خدمات مشترک دیجیتال، کابل یا فیبر نوری محدود دارند مهم است.

همچنین سترس به خدمات و سیگمال های بی سیم موجود در حومه شهر، مناطق روستایی و سایر مناطق دوافتاده را آسان می کند. علاوه بر این، کاربران همچنین می توانند. با سرعت بالا به اینترنت متصل شوند.

mediatek t750
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تراشه T750 از تجمع حامل دوگانه در باند فرکانس ۵G زیر ۶ گیگاهرتزی پشتیبانی می کند و پوشش سیگنال ۵G گسترده تری دارد. این یک گزینه ایده آل برای محصولا دسترس بی سیم داخلی و خارجی مثل روتر های خانگی و نقاط اتصال تلفن همراه است. علاوه بر این، T750 مودم ۵G NR FR1 و پردازنده چهارهسته ای آرم کورتکس A55 را ادغام می کند. همچنین دارای پیکربندی عملکردی کاملی است.

مدیاتک T750 یک دستگاه کوچک ۵G به مصرف کنندگان ارائه می دهد که می توانند خود نصب کنند. این باعث از بین رفتن وقت گیر های نصب باند پهن خط ثابت می شود. سرعت شبکه ۵G که ارائه می دهد با خدمات تلفن ثابت قابل مقایسه است.

همچنین، نیازی به اپراتور ها برای گذاشتن کابل یا فیبر های نوری که متحمل هزینه می شود، نیست. تراشه T750 راه حل های اتصال بی سیم مدیاتم مثل تراشه های ۴ در ۴ و ۲ در ۲ + ۲ در ۲ دو باند وای فای ۶ برای پوشش شبکه های پرسرعت ۵G به دستگاه های ترمینال ادغام کرده است.

تراشه ۵G مدیاتک برای گوشی های هوشمند، خانه های هوشمند و رایانه های شخصی قابل استفاده است. افزودن عضو جدید T750 باعث افزایش تجربه باند پهن ۵G خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر