تراشه های جدید AMD برای لپتاپ تولید می شود

تراشه های جدید AMD برای لپتاپ تولید می شود

تراشه های جدید شرکت AMD مخصوص لپتاپ های جدید راه اندازی می شود و با محوریت اینکه این تراشه ها از تمامی لحاظ بسیار مناسب می باشد و از نظر معماری تفاوت بسیار زیادی با نسخه های قبلی خود دارد که بر روی محصولات نصب و راه اندازی شده است.

این شرکت تمامی توان خود را در ساخت و طراحی این تراشه های قدرتمند به کار گرفته است و ما نیز شاهد این هستیم که این اتفاقات باعث به وجود آمدن حالتی بسیار ایده آل و خاص برای تمامی محصولات این شرکت محسوب می شود که واقعا بسیار خاص و فوق العاده می باشد.

AMD فناوری هایی که در ساخت این نوع پردازنده ها به کار خواهد گرفت بسیار متفاوت و جالب خواهد بود و از مزایای آن می توان به قدرت کارکرد به همراه ویژگی های پردازشی و نوع کلی این محصول اشاره کرد که واقعا بسیار ایده آل و فوق العاده محسوب می شود.

تراشه های جدید AMD با معماری که این شرکت در نظر گرفته و با فرآیند های ۶ نانومتری و ۹ نانومتری تولید خواهند شد که سرعت انتقال داده و حتی قدرت یکپارچگی این تراشه ها از مزایای بسیار فوق العاده شرکت AMD محسوب می شود که به زودی راه اندازی خواهد شد.

تمام فناوری هایی که در نوع تراشه ها مورد استفاده قرار می گیرد فقط برای لپتاپ ها خواهد بود و هیچ استفاده شخصی و معمولی از سوی هوادارن و کاربران برای این محصول نخواهیم بود و این اتفاق یعنی یک حالت بسیار بد و نامناسب برای این شرکت محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
تراشه های جدید AMD برای لپتاپ

تراشه های جدید AMD برای لپتاپ

نسل جدید تراشه های شرکت AMD با تمامی نسخه های قدیمی این شرکت تفاوت های بسیار زیادی خواهند داشت و این اتفاقات باعث خواهد شد تا شاهد حالتی بسیار عجیب و غریب برای این شرکت باشیم که واقعا بسیار کارآمد و فوق العاده محسوب خواهد شد.

AMD اعلام کرده است این تکنولوژی ها بسیار ایده آل محسوب می شود و انتظار داریم شاهد حالتی بسیار عجیب و خاص باشیم که این شرکت را در طراحی و ساخت تراشه های قدرتمند بسیار پیشرفته می کند که برای محصولات سخت افزاری جدید و قدرتمند خواهد بود.

در کل محصولات این شرکت نسبت به نسخه های قبلی خود پیشرفته خواهد بود و فناوری هایی که مورد استفاده قرار خواهند گرفت بسیار ایده آل و خاص خواهند بود و این پیشرفت باعث ایجاد یک تعامل یک طرفه میان کاربر و این شرکت قدرتمند فناوری خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر