تراشه های ۵ و ۴ نانومتری TSMC به زودی تولید می شوند

تراشه های ۵ و ۴ نانومتری TSMC به زودی تولید می شوند

شرکت TSMC این بار قصد ایجاد یک تغییر دیگری را دارد و به احتمال زیاد تا چند هفته آینده شاهد ایجاد تغییرات بسیار هیجان انگیز و جذابی از سوی این شرکت برای تولید و ساخت های تراشه های کامپیوتری با فناوری بروز خواهیم بود.

این شرکت ویتنامی در یک حرکت جالب می خواهد تراشه هایی با فناوری و معماری های متفاوت و متنوعی را تولید کند که بسیار عالی و فوق العاده خواهد بود و قدرت این شرکت را نیز نشان می دهد برای بخش تولید تراشه کامپیوتری.

TSMC توانایی این را دارد که هر دو فناوری را به صورت همزمان در خط تولید خود داشته باشد و این یعنی ایجاد رقابت بسیار حساس و نزدیک میان این شرکت و رقبایی همچون اینتل و AMD می باشد که باید دید با کدام غول تراشه ساز همکاری می کند.

تراشه های ۵ و ۴ نانومتری توانایی های بسیار بالایی دارند و همین کار باعث می شود تا شاهد حالت های بسیار خاص و جذابی از سوی این شرکت و زیر مجموعه های بسیار جذابی که به خود اختصاص داده است که باشیم که بسیار فوق العاده و خاص می باشد.

قدرت اصلی این شرکت در حوزه تراشه می باشد که با بهترین حالت ممکن به انجام می رسد و می توان گفت یک عملکرد بسیار حرفه ای و خاص از سوی این شرکت قدرتمند دنیای سخت افزار و فناوری بزرگ دنیا محسوب می شود.

تراشه های 5 و 4 نانومتری

تراشه های ۵ و ۴ نانومتری

تراشه ۵ نانومتری دارای قابلیت های بسیار زیادی می باشد و شاهد سرعت بسیار بالا در بخش انتقال داده و همچنین بخش پردازش داده در این نوع تراشه ها هستیم که به بهترین شکل ممکن مورد استفاده قرار می گیرد و به نوعی می توان گفت یک حالت خاصی دارند.

در سری تراشه های ۴ نانومتری نیز فناوری های قبلی بهبود یافته اند و در این سری نیز قابلیت هایی وجود دارد که شاید کمتر از نسخه قبلی باشد اما با این حال دارای برخی از حالت ها می باشد که برتری این سری را نسبت به نسخه قبلی افزایش می دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر