تراشه های ۷ نانومتری HSMC با سرمایه گذاری ۲۰ میلیارد دلار

تراشه های ۷ نانومتری HSMC با سرمایه گذاری ۲۰ میلیارد دلار

شرکت چینی HSMC در حال انجام پروژه های بسیار سنگین و جذاب می باشد که باعث پیشرفت و انجام برخی از اهداف ایده آل به سود این شرک خواهد بود که در ساخت تراشه های کامپیوتری با فناوری ۷ نانومتری با تبدیل فرآیند های متفاوت صورت خواهد گرفت.

این شرکت قرار است اهداف بسیار بزرگی را برای خود به همراه داشته باشد، یکی از اهداف این شرکت واگذاری نکردن سهام آنها به کشور های غربی مخصوصا آمریکا می باشد که ضرر بسیار بزرگی به کشور ایالات متحده وارد می کند.

تراشه های ۷ نانومتری از تمامی لحاظ بسیار ایده آل و مناسب می باشند و با داشتن فناوری های بروز و قدرتمند توانسته اند در بهترین حالت خود قرار داشته باشند و این یعنی شاهد حالت هایی خواهیم بود که این شرکت برای این محصولات به وجود خواهد آورد.

تراشه های ۷ نانومتری HSMC علاوه بر داشتن فرآیند بسیار قوی، دارای قدرت بسیار بالایی برای تبادل اطلاعات دارند که باعث شده تا سرمایه گذاری چنین عظیمی را از سوی این شرکت برای این بخش از تراشه های ۷ نانومتری شاهد باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شرکت های چینی زیادی وجود دارند که با داشتن منابع بسیار عالی و نیروی کار زیاد توانسته اند در تولید محصولات الکترونیکی نسبت به رقبای خود فعالیت بیشتری داشته باشند و به موفقیت های بزرگی در سطح بازار های جهانی برسند که واقعا کار بزرگی محسوب می شود.

تراشه های 7 نانومتری HSMC

تراشه های ۷ نانومتری HSMC

خاصیت تراشه های ۷ نانومتری از قابلیت های بسیار بزرگ و خاصی بهره مند می باشند که به نوعی می توان گفت از حالت های بسیار خاص و جذابی بهره مند می باشند که می توان گفت از حالت های فوق العاده برای انتقال داده با سرعت بالایی برخوردار هستند.

تراشه های نسل جدید که قرار است توسط شرکت چینی-ویتنامی HSMC به تولید برسد، از قابلیت های قابل توجه و بسیار بالایی برخوردار خواهد بود که کاربران را برای خرید ترغیب خواهد کرد و نتیجه مثبتی در بازار های جهانی به همراه خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر