تراشه هیبریدی AMD دارای قدرت بسیار بالا خواهد بود

تراشه هیبریدی AMD دارای قدرت بسیار بالا خواهد بود

شرکت های زیادی در حوزه سخت افزار و تولید تراشه های کامپیوتری فعالیت می کنند اما این بازار نیز مانند دیگر بازار محصولات فناوری تحت یک رقابت بسیار هیجان انگیز و فوق العاده میان دو غول بزرگ به نام های اینتل و AMD می باشد.

این دو شرکت برای تصاحب رتبه اول همیشه محصولات برتر و با کیفیت بالاتری نسبت به نسخه دیگر عرضه می کنند تا بتوانند به نوعی رقیب خود را از مسابقه بیرون کنند و بتوانند به نهایی در صدر بهترین تولیدکننده تراشه های کامپیوتری نام خود را ثبت کنند.

حالا شرکت AMD برای اینکه بتواند این رقابت را از رقیب دیرینه خود ببرد، اقدام به ساخت تراشه های جدید با فناوری های بروز و فوق پیشرفته می کند که قطعا باعث خواهد شد تا شاهد اتفاقات بسیار متفاوت و بسیار عجیب از سوی این شرکت باشیم.

تراشه هیبریدی AMD یک محصول بسیار خاص و فوق العاده می باشد که AMD با برنامه ریزی های قبلب و با بهره گیری از حالت های بسیار متفاوت می خواهد با تمام توان در مراحل بعدی از این حالت استفاده کند تا محصول برتری را در بازار تراشه های کامپیوتری داشته باشد.

این محصول با معماری بسیار پیشرفته و بهره گیری از آخرین فناوری های روز دنیا مورد طراحی و ساخت قرار خواهد گرفت و ما نیز شاهد اتفاقات و حالت های بسیار مناسب و خاص از سوی این شرکت قدرتمند برای بازار های جهانی خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
ساخت تراشه هیبریدی AMD

ساخت تراشه هیبریدی AMD

تفاوت تراشه های هیبردی با دیگر تراشه ها در نوع کیفیت و ساخت تراشه می باشد که بسیار متفاوت و عجیب می باشد و باعث به وجود آمدن حالت های متفاوت و بسیار عجیب از سوی این شرکت قدرتمند دنیای تراشه های کامپیوتری می شود.

سرعت بارگذاری و انتقال داده نیز از مزیت های جالب و بسیار خاص این تراشه ها می باشد که در نسل جدید پردازنده های AMD شاهد چنین اتفاقاتی با سرعت بسیر بالا خواهیم بود که می تواند تراشه های بسیار متفاوت و فوق العاده ای را از خود به نمایش بگذارد.

حال باید از طرفی هم منتظر عملکرد و بازخورد شرکت اینتل برای این حرکت باشیم و ببینیم که برای مقابله با این روش شرکت AMD با چه برنامه ای اقدام خواهد کرد و آیا این شرکت هم برای ساخت تراشه های هیبریدی اقدام خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر