گزارش: تراشه ۵G و وای فای ۶ AMD راه اندازی می شود

گزارش: تراشه ۵G و وای فای ۶ AMD راه اندازی می شود

گزارش جدیدی از شرکت AMD منتشر شده است که نشان از فعالیت های بسیار مستمر و سخت این شرکت بر روی توسعه تراشه های ۵G با بهترین کارایی را دارند که در کنار آنها شاهد بهره گیری از فناوری وای فای ۶ نیز یکی دیگر از قابلیت های قابل توجه آن می باشد.

AMD می تواند با راه اندازی این حالت بهترین اتفاق ممکن را از خود به نمایش بگذارد و به نوعی شاهد یک حالت بسیار ایده آل و جذاب از سوی این شرکت قدرتمند و بسیار حرفه ای بازار سخت افزار هستیم که قرار است کلی خدمات و محصولات ویژه ای را رونمایی کند.

این شرکت در نظر دارد تا با وارد شدن به صورت انحصاری به دنیای تراشه های موبایلی خط تولید خود را به طور ویژه و حرفه ای توسعه دهد که بسیار عالی و خاص محسوب می شود که عملکرد این شرکت را به طور کلی افزایش می دهد و بسیار خاص می باشد.

تراشه ۵G و وای فای ۶ AMD از قابلیت های جدید این شرکت خواهد بود که هدف بسیار جدی برای به دست آوردن این بازار بسیار سنگین می باشد که در آن شاهد وجود کوالکام و سامسونگ در بازار رقابتی بسیار هیجان انگیز هستیم.

علاوه بر این شرکت ها شاهد وجود چند شرکت قدرتمند دیگر مانند مدیاتک در این بازار شلوغ هستیم که می تواند رقابت را برای AMD در این بازار سنگین و سخت کند که واقعا می توان گفت بهترین حالت ممکن از سوی این شرکت بسیار حرفه ای و خاص محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
تولید تراشه 5G و وای فای 6 AMD

تولید تراشه ۵G و وای فای ۶ AMD

بازار گسترده موبایل باعث شده تا AMD نیز به فکر وارد شدن به آنرا داشته باشد و امروزه فناوری های زیادی در این حوزه وجود دارد و این شرکت برای به دست آوردن آن باید این اتفاق خاص را رقم بزند که باعث ایجاد چنین اتفاق ویژه برای این کمپانی شده است.

AMD توانایی و دستاورد های بسیار فوق العاده ای را در بازار تراشه های کامپیوتری به دست آورده و حالا می خواهد این تجربه بسیار قشنگ و زیبا را در بازار گوشی های هوشمند به دست بیاورد که بسیار هیجان انگیز و خاص خواهد بود.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت چه توانایی هایی را از خود به نمایش خواهد گذاشت و قطعا شاهد یک اتفاق بسیار ایده آل و جذابی از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی شده ایم که بسیار حرفه ای و فوق العاده خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر