تراشه AMD رایزن ۷ مدل ۴۷۰۰G وارد خط تولید شد

تراشه AMD رایزن ۷ مدل ۴۷۰۰G وارد خط تولید شد

شرکت AMD با طراحی و ساخت محصولات بسیار قدرتمند توانایی بسیار بالایی در فروش تراشه های کامپیوتری دارد و همین کار باعث پیشرفت و ایجاد یک موقعیت شغلی قدرتمند و قوی برای این شرکت در بازار های جهانی شده است که بسیار مفید و عالی می باشد.

AMD محصولات بسیار با کیفیت و قدرتمندی را راهی بازار های جهانی می کند و همین کار باعث پیشرفت و افزایش تولید این شرکت در بازار های جهانی شده است که بسیار مناسب و جذاب می باشد که این شرکت توانسته این عمل را به طور کلی راه اندازی کند که عالی می باشد.

سری تراشه های رایزن ۷ این شرکت از قوی ترین محصولات AMD محسوب می شود که می توان گفت از قابلیت های بسیار بالا و قدرتمند بهره می برد که می توان گفت یک حالت بسیار ایده آل و خاص می باشد که این شرکت آنرا برای بازار های جهانی و کاربران خود رقم زده است.

تراشه AMD رایزن ۷ مدل ۴۷۰۰G وارد خط تولید انبوه این شرکت شده است و از ماه آینده در تمامی بازار ها و حتی بازار ایران نیز حضور خواهد داشت و این قدرت کامل این شرکت را در ساخت و تولید تراشه ها می باشد که به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد که بسیار فوق العاده می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این شرکت با وارد کردن این محصول به خط تولید انبوه نشان داد که طرفدار این تراشه بسیار زیاد می باشد و قرار است با تیراژ بسیار بالا راهی بازار های جهانی شود که می تواند بازار تراشه های کامپیوتری را از این هم که است بسیار داغ تر و البته هیجان انگیز تر کند.

تراشه AMD رایزن 7 مدل 4700G

تراشه AMD رایزن ۷ مدل ۴۷۰۰G

تراشه مدل ۴۷۰۰G شرکت AMD برای اینکه از قدرت بسیار بالا به همراه قیمت مناسبی برخوردار است، می توان گفت یک محصول بسیار با کیفیت و عالی می باشد که این شرکت توانسته به بهترین شکل ممکن این حالت را ایجاد کند که واقعا می توان گفت یک اتفاق بسیار عالی و خاص می باشد.

این شرکت در صدد این می باشد که بتواند یک محصول بسیار با کیفیت به همراه قابلیت های بسیار ویژه را راه اندازی کند و این عملکرد باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار ایده آل و ویژه از سوی این شرکت می باشد که می توان گفت یک عملیات بسیار ویژه و خاص محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر