تراشه Cezanne AMD در راه است : معماری جدید AMD

تراشه Cezanne AMD در راه است : معماری جدید AMD

شرکت AMD به طور رسمی اعلام کرده است این شرکت در حال ساخت پردازنده های جدید برای دستگاه های سبک وزن مانند لپتاپ ها و گوشی های همراه می باشند که از طراحی و ترکیب جدیدی استفاده خواهند کرد که سرعت و قدرت تراشه را افزایش می دهد.

همچنین این شرکت عنوان کرده است تولید تراشه های جدید با فناوری های به روز همراه خواهد بود و قطعاتی که در این تراشه ها به کار گرفته خواهد شد قدرت بسیار بالایی خواهند داشت و امید این را می دهد که در آینده ای نزدیک شاهد تراشه های قدرتمند باشیم.

AMD و اینتل دو رقیب جدی یکدیگر برای تصاحب بازار پردازنده می باشند که همیشه در رقابت با یکدیگر هستند و هیچکدام هم برنده نمی شود زیرا قدرت هر دو تقریبا برابر می باشد و فقط در برخی از محصولات کیفیت و نوع قدرت متفاوت می باشد.

تراشه Cezanne AMD در راه است کلمه می باشد که توسط مدیرعامل این شرکت یعنی لیزا سو گفته شد و بخاطر همین شاهد عرضه پردازنده های سری جدید AMD با ترکیب و معماری جدید خواهیم بود که نسل جدید پردازنده ها را به ما نشان می دهند.

نسخه پردازنده Cezanne جزو قدرتمندترین سری های موجود در بازار های جهانی می باشد و شرکت های زیادی بر روی اینگونه تراشه ها سرمایه های بسیار زیادی را اجرایی می کنند و گفته می شود این شرکت نیز قرار است به زودی سری جدیدی از این نوع تراشه ها را عرضه و تولید کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تراشه Cezanne AMD در راه است : معماری جدید AMD

تراشه Cezanne AMD در راه است

یک سوال مهم و اساسی در برخورد با این عنوان به وجود می آید و آن هم عرضه و نوع ساخت این دستگاه می باشد که به احتمال زیاد اتفاقات جالب و خوبی برای این سری از تراشه های AMD خواهد افتاد و گفته می شود یک ترکیب فوق العاده در راه است.

این تراشه ها در نسل جدید پردازنده های AMD ساخته خواهند شد و این شرکت امیدوار است بتواند تولید انبوه و عرضه این تراشه ها را در بازار های جهانی را با موفقیت کامل انجام دهد و شاهد این باشیم که این شرکت توانایی تولید محصولات پرقدرت را دارد.

فناوری های به کار برده شده در این محصولات، ۳ نانومتری و ۵ نانومتری خواهد بود که سرعت بسیار بالایی خواهند داشت و با این حساب شاهد قدرت بسیار زیاد و فوق العاده ای در این تراشه های جدید شرکت AMD خواهیم بود که ما را به شگفتی وادار خواهد کرد.

باید منتظر عرضه کامل این نسخه از سوی AMD باشیم، همچنین گفته می شود سری جدید تراشه های AMD از ترکیب بندی معماری جدید بهره مند خواهند بود که سرعت انتقال داده بسیار قدرتمندی را به همراه خواهد داشت تا شاهد اتفاقات بسیار جالب و خوبی باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر