اپل نقش عمده ای در ترویج صفحه نمایش مینی ال ای دی دارد

بدون شک گوشی های هوشمند پرچمدار اخیر و سایر محصولات صفحه نمایش دار از صفحه نمایش اولد استفاده می کنند. در بازار صفحه نمایش های اولد سامسونگ بهترین است. در حقیقت، سهم بازار زیادی دارد. اگر چه برخی از تولید کنندگان دیگر مانند BOE و Visionox هم در این زمینه فعالیت می کنند اما سامسونگ بهترین است. اپل از زمان عرضه آیفون X یکی از مشتریان عمده صفحه نمایش های اولد سامسونگ بوده است.

صفحه نمایش اولد

بر اساس گزارش های اخیر، اپل در ترویج محصولاتی که جایگزین صفحه نمایش های اولد می شوند، نقش عمده ای پیدا می کند. این شرکت از نفوذ خود در فضای سخت افزاری موبایل استفاده می کند و همچنین در زمینه صفحه نمایش های مینی ال ای دی یک گام مهم است.

در حاضر حاضر، گزارش ها ادعا می کنند که مذارکات بین اپل و سازندگان قطعات پایان رسیده است. حتی گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه برخی تامین کنندگان سفارشات مربوط به آیپ پرو آینده را دریافت کرده اند. علاوه بر این، سفارشات برای صفحه نمایش های مینی ال ای دی برای مدل های جدید مک بوک پرو هم وجود دارد.

تامین کننده موجود برای تولید صفحه نمایش های آپید پرو یونگ فنگ الکترونیک است. با این حال، امثال ژندینگ تکنولوژی و فلکسیوم به زنجیره تامین خواهند پیوست. آیپد پرو به طور رسمی در سال ۲۰۲۱ وارد بازار خواهد شد.

مینی ال ای دی

این اطلاعات مطابق با گزارش قبلی تحلیلگر مینگ چی کو است که به نظر می رسد دستگاه های مینی ال ای دی اپل تا سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ به تاخیر می افتد. پیش از این، کوو انتظار داشت که اپل تا پایان سال ۲۰۲۰ شش دستگاه را با صفحه نمایش های میتی ال ای دی منتشر کند. آیپد مینی و آی مک پرو قبل از پایان سال ۲۰۲۰ منتشر می شوند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اپل با استفاده از ۱۰ هزار صفحه نمایش ال ای دی، هر کدام که کمتر از ۲۰۰ میکرون هستند در حال نمایش صفحه نمایش مینی اولد است. از آنجا که در صفحه نمایش ال ای دی مناطق کم نور وجود دارد، صفحه نمایش مینی ال ای دی می تواند بر خلاف آن روشنایی بالاتر، رنگ های غنی تر و کنتراست بیشتر را ارائه دهد.

اپل روی استفاده از پنل های ال سی دی و اولد کار می کند

ظهور آیفون ایکس نشانگر تغییر تدریجی گوشی های اپل به طرف پنل های اولد است. امروزه، نسبت قیمت صفحه نمایش در هزینه موارد اولیه بسیار بالا است و اپل در حال تهیه گزینه های دیگری است. آیپد و مک بوک اپل هنوز از صفحه نمایش ال سی دی استفاده می کنند.

صفحه نمایش این محصولات، احتمالا در سه ماهه اول سال آینده به صفحه نمایش مینی ال ای دی تغییر خواهد کرد. در اصل، یک صفحه نمایش مینی ال ای دی همان صفحه نمایش ال سی دی است اما با نور پس زمینه ظریق که می تواند به روشنیی بالاتر، مقیاس خاکستری بهتر و کنتراست بالا برسد.

مینی ال ای دی

این شرکت برای محصولات اولد خود پنل های میکرو ال ای دی را نظر می گیرد. در این فناوری از موارد نوری معدنی گالیم نیترید استفاده می شود که داری عمر طولانی تر، روشنایی بالا تر و مصرف انرژی کمتر هستند. اندازه این نوع ماژول های صفحه نمایش می توانند نازک تر باشند، اما نقط ضعفی که شاید به نقاط قوت آن تاثیر جدی خواهد گذاشت هزینه تولید بالای آن است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع mydrivers

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر