ترکیب اسپاتیفای با اپل سیری در ساعت هوشمند اپل واچ

ترکیب اسپاتیفای با اپل سیری در ساعت هوشمند اپل واچ

ترکیب اپلیکیشین اسپاتیفای با دستیار صوتی اپل یعنی سیری خبری تازه نمی باشد و در سال ۲۰۱۹ اپل این قابلیت را برای سیستم عامل iOS به وجود آورده بود و ما شاهد این بوده ایم که این شرکت این دو بخش را با یکدیگر ترکیب کرده بود.

در آپدیت منتشر شده شما قابلیت این را داشتید که بتوانید با استفاده از دستیار صوتی و فعال کردن آن در داخل نرم افزار اسپاتیفای بتوانید تمامی بخش ها را با صدای خود کنترل کنید که قطعا یک اتفاق بسیار جالب و خاصی برای کاربران اپل بوده است.

اما جالبتر از این قابلیت، آپدیت این نسخه برای اپل واچ می باشد که کاربر می تواند با آپدیت کردن داخلی و همگام سازی داخلی این امر را راه اندازی کند و بتواند بهترین کارایی و عملکرد را داشته باشد و همین نیز باعث می شود تا شاهد اتفاقات بسیار جالب و خوبی می باشد.

ترکیب اسپاتیفای با اپل سیری می تواند به کاربران اپل واچ این امکان را بدهد که بتوانند به صورت اتوماتیک و بدون استفاده از لمس کردن و با صدای خود بخش های مختلف اسپاتیفای را انجام دهند و بتوانند به طور انحصاری به تمامی بخش ها دسترسی داشته باشند.

این قابلیت به صورت یک آپدیت داخلی برای سری اپل واچ منتشر شده است و نسخه اسپاتیفای واچ (۸.۵.۵۲) را نیاز به دانلود می باشد که بعد از آن ست شدن آنها با یکدیگر هیچ مشکلی ندارد و همین نیز باعث می شود تا شاهد این باشیم که یک قابلیت دیگر به محصولات اپل اضافه شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ترکیب اسپاتیفای با اپل سیری در ساعت هوشمند اپل واچ

ترکیب اسپاتیفای با اپل سیری

ادغام این دو قابلیت در گوشی های اپل چندان جالب و جذاب نیست و وجود آن در یک ساعت هوشمند می تواند امید قابلیت های بسیار زیاد و کاربردی را در ماه های آینده و در بروزرسانی های آینده برای سری اپل واچ به همراه داشته باشد.

قطعا کاربران اپل این قابلیت را دوست خواهند داشت و همین نیز باعث می شود تا شاهد این باشیم که این بروزرسانی باعث می شود تا کاربرانی که به ورزش می روند و نمی خواهند برای تعویض آهنگ گوشی خود را در بیاورند از این قابلیت استفاده می کنند.

این بروزرسانی در فروشگاه نرم افزار اپل همان اپ استور قرار داده شده است و باید منتظر این باشیم که قابلیت های مشابه در سری های جدید اپل واچ وجود خواهند داشت و همین خواهد بود که شرکت های دیگر را برای راه اندازی این قابلیت به راه خواهد انداخت.

قطعا شیائومی برای رقابت با این قابلیت نسخه های جدیدی را برای سری های شیائومی می بند عرضه خواهد کرد که قطعا جذابیت های بسیار خاص و خوبی را به همراه خواهد داشت و همین نیز نشان دهنده قدرت بسیار بالای این شرکت می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر