سونی و آمازون به دیگر ترک کنندگان MWC به دلیل ترس از ویروس کرونا می پیوندند

سونی و آمازون به دیگر ترک کنندگان MWC به دلیل ترس از ویروس کرونا می پیوندند

کنگره جهانی موبایل امسال بسیار ساکت تر از هر سال خواهد بود. به دنبال برخی از شرکت های بزرگ، سونی و آمازون به جدیدترین شرکت ها تبدیل شدن که به خاطر ترس از ویروس کرونا از نمایش فناوری های خود جا ماندند.

هفته گذشته ال جی و اریکسون اعلام کردند که این رویداد امسال شرکت نخواهند کرد، و در حالی که ZTE اعلام کر کنفرانس مطبوعاتی خود را لغو می کند، شرکت چینی بعدا تائید کرد که در MWC فضای برای عرفه خود دارد. اخبار مربوطه به برداشت های غیر منتظره بود، اما تصمیم انویدیا برای بیرون کشیدن خود شوکی بزرگ بود به ویژه که به عنوان یک حامی اصلی به نمایش در می آمد.

اکنون سونی، شرکتی که به طور سنتی در MWC حضور گسترده ای دارد، تصمیم گرفته است خطرات ناشی از ویروس کرونا برای تائید حضور آن بیسیار زیاد باشد. این شرکت در وب سایت خود نوشت: سونی به دنبال شیوع ویروس کرونا، که توسط سازمان بهداشت جهانی در ۳۰ ژانویه سال ۲۰۲۰ اعلام شد، یک وضعیت در حال تحول را از نزدیک زیر نظر گرفته است. از آنجا که ما بیشترین اهمیت را برای ایمنی و رفاه حال مشتریان، شرکا، رسانه ها و کارمندان خود قرار می دهیم، تصمیم سختگیری برای خروج از نمایشگاه و شرکت نکردن در MWC 2020 در بارسلونا، اسپانیا گرفته ایم.

آمازون هم خود را از شرکت در این نمایشگاه بیرون کشیده است. سخنگوی این شرکت در مصاحبه با TechCrunch گفت: به دلیل شیوع بیماری و نگرانی های مداوم در مورد ویروس کرونا، آمازون از نمایشگاه و شرکت در کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۰ جدا خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

علاوه بر موارد احتیاطی که شام افزایش برنامه تمیز کردن و ضدعفونی کننده و مشاوره به شرکت کنندگان برای اتخاذ یک سیاست عدم استفاده از دست است، MWC دیروز اعلام کرد اقدامات جدیدی در جهت کاهش خطرات ناشی از ویروس کرونا انجام می شود. این شامل مسافرانی از استان هوبئی است، جایی که بیشترین مرگ را ناشی از این ویروس داشته است، اجازه ورود به این رویداد را نمی دهد. غربالگری دما نیر در حال انجام است و شرکت کنندگان باید خود را تائید کنند که در تماس با کسی آلوده نشده است.

در میان اخبار مربوطه به برداشت ها، برخی از شرکت ها مجددا برنامه های خود را برای حضور در MWC، از جمله کوالکام، لنوو، موتورولا، شیائومی، ویوو و هونور تائید کردند.

کنفرانس جهانی موبایل یا همان MWC بین ۲۴ تا ۲ فوریه در بارسلونا، اسپانیا برگزار می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر