تست رانندگی شورولت کوروت C8 2020 [تماشا کنید]

تست رانندگی شورولت کوروت C8 2020 [تماشا کنید]

قطعا نسخه جدید شورولت برای نسخه کوروت که در سال ۲۰۲۰ رونمایی شده است یکی از مهیج ترین خودرو های دهه نامگذاری خواهد شد، این خودرو دارای طراحی بسیار جذاب و فوق العاده ای می باشد که این شرکت توانسته است به بهترین نحو ممکن اجرایی کند.

این اتومبیل از نظر طراحی هیچ مشکلی ندارد و از نظر مشخصات فنی نیز جزو برترین خودرو های دنیا محسوب می شود که در سال ۲۰۲۰ تولید و عرضه شده است، حالا یکی از تستر های معروف دنیا این خودرو را یک دور رانده است و آنرا به نوعی تست کرده است که آنرا برای شما فراهم کرده ایم.

در ویدیو آپلود شده شاهد قدرتمنایی فوق العاده شورولت کوروت C8 هستیم که مانند نسخه های قبلی خود جاه طلبی این شرکت را به رخ می کشد و این نشان دهنده حالت فوق العاده و بسیار جذاب شورولت برای راه اندازی یک نسخه قدرتمند دیگر دارد.

تست رانندگی شورولت کوروت C8 2020 بسیار هیجان انگیز می باشد و مخصوصا تست در حالت های مختلف که این خودرو قدرتنمایی می کند حس خوب و فوق العاده ای را به کاربر منتقل می کند و در تمامی قسمت های ویدیو شاهد هیجان بسیار بالا هستیم.

اگر جزو طرفداران خودرو های سوپر اسپورت و قدرتمند هستید و بر این باور دارید که خودرو های سوپر اسپورت جزو بهترین خودرو های دنیا می باشند، شما را دعوت می کنیم ویدیو زیر را مشاهده کنید که قابلیت های این غول قدرتمند صنعت خودروسازی را به نمایش می گذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تست رانندگی شورولت کوروت C8 2020

در ویدیو بالا تنها چیزی که شاهد آن هستیم بی نقص بودن خودرو می باشد که بسیار خاص و هیجان انگیز می باشد و به نوعی یک قدرتمنایی از یک نمایه دیگر می باشد که این تستر معروف آنرا انجام داده است و رانندگی با آنرا به جذابیت نهایت خود رسانده است.

نظر شما درمورد این خودرو چه می باشد و به نظر شما این خودرو در حدی می باشد که اینگونه صفت های قدرتمند و فوق العاده ای برای آن نامگذاری کرد و یا اصلا ارزش حتی نگاه کردن به مشخصات و تصاویر منتشر شده از این خودرو باشیم.

هر نظر و سوال و یا انتقادی درمورد این مطلب و خودروی کورولت C8 2020 دارید را زیر همین مطلب برای ما کامنت کنید تا در اسرع وقت پاسخ دهیم تا شما کاربران عزیز از سایت سیم پو راضی بمانید، اگر تست خودرو های دیگر را دارید زیر همین مطلب نیز ارسال کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2021

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر