تست رانندگی مرسدس AMG GT 63 در پیست نورنبرگ {تماشا کنید}

تست رانندگی مرسدس AMG GT 63 در پیست نورنبرگ {تماشا کنید}

بلاخره بعد از مدت ها شرکت مرسدس بنز آلمانی تست جدیدی از خودروی خود را منتشر کرده در پیست نورنبرگ که یکی از پیست های انحصاری این شرکت می باشد به تست در سرعت و پیچ های تند این محل رانندگی پرداخته است که جذاب و خاص می باشد.

این خودرو قرار است در سال ۲۰۲۱ به عنوان قدرتمندترین خودروی این شرکت در بازار های جهانی عرضه شود و قطعا از ترکیب بسیار مناسب و هوشمندانه ای بهره مند خواهد بود که ترکیب بسیار مناسب و فوق العاده ای از خود به نمایش خواهد گذاشت.

خاص و جذاب بودن این خودرو از یه طرف و قطعات و تجهیزاتی که برای افزایش کارایی این خودرو در نظر گرفته شده است در بالاترین سطح خود قرار دارد و می توان گفت بهترین ترکیب را از خود به نمایش می گذارد و شاهد اتفاقاتد بسیار بی نظیر و فوق العاده خاص از سوی شرکت قدرتمند مرسدس بنز خواهیم بود.

تست رانندگی مرسدس AMG GT 63 نشان داد این خودرو از سرعت و شتابگیری بسیار بالایی برخوردار می باشد و در نهایت شاهد خروجی جذاب و فوق العاده ای را از خود به نمایش می گذارد و واقعا هم از تمامی لحاظ در بالاترین کیفیت ممکن قرار دارد.

در ویدییو منتشر شده شاهد اتفاقات بسیار هیجان انگیز در مسیر های پیچی هستیم که این خودرو به ایده آل ترین حالت ممکن آنرا به وجود آورده است و می توان گفت ترکیب مناسب و هوشمندانه ای را از خود به نمایش خواهد گذاشت و قطعا خاص و بسیار جذاب خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
تست رانندگی مرسدس AMG GT 63

تست رانندگی مرسدس AMG GT 63

از تمامی نکات طراحی و نوع ساخت فاصله بگیریم به طراحی شکل کلی و حالت های متفاوت خواهیم رسید که این شرکت آنرا به وجود آورده و قطعا از کیفیت قابل قبول و بسیار مناسبی برخوردار می باشد که واقعا از تمامی لحاظ بسیار مناسب و هوشمندانه می باشد.

این خودرو دارای موتور ۴.۰ لیتری با قدرت موتور داخلی ۶۳۰ اسب بخار خواهد بود که به کیفیت بالای این خورد اضافه می کند و شاهد خروجی مناسب و ایده آل برای رانندگی در مسیر های مستقیم نیز هستیم که بسیار جذاب و فوق العاده هوشمندانه از سوی شرکت مرسدس بنز می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر