تست فورد موستانگ برقی [تماشا کنید]

تست فورد موستانگ برقی [تماشا کنید]

شرکت آمریکایی فورد با طراحی بسیار جالب و ایده آل خودرو های خود باعث شده تا شاهد اتفاقات بسیار ایده آل و جذابی از سوی این شرکت باشیم که بسیار متفاوت و در عین حال خاص خواهد بود که بسیار مناسب و فوق العاده خواهند بود.

این شرکت یک نسخه از خودروی فورد موستانگ را با نسخه برقی تولید کرده است و همین امر باعث شده تا شاهد اتفاقات بسیار مناسب و خاصی از سوی این شرکت برای این نسخه باشیم که در بهترین حالت ممکن خود قرار دارد و یک اتفاق بسیار مناسبی محسوب می شود.

فورد موستانگ برقی دارای قابلیت های مشابه نسخه های قبلی می باشد و بجای پیشرانه بنزینی و هیدرولیکی از پیشرانه برقی بهره مند خواهد بود که بسیار ایده آل و جذاب و خاص خواهد بود که بسیار مناسب و جذاب خواهد بود.

تست فورد موستانگ برقی نشان داد این خودرو توانایی های بسیار زیاد و قابل توجهی از خود به نمایش گذاشته و باید منتظر اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند باشیم که برای عرضه نهایی این خودرو به بازار جهانی به طور مستقیم باشیم.

فورد تمامی خودرو های خود را با بهترین کیفیت ممکن و البته با فناوری های بسیار ایده آل مورد طراحی و ساخت قرار می دهد که نتیجه این کار نیز اینگونه بوده است که بسیار فوق العاده و بسیار جذاب بوده است که باید منتظر چنین اتفاق خاصی از سوی این شرکت باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
تست فورد موستانگ برقی

تست فورد موستانگ برقی

در یک تست بسیار فوق العاده و بسیار هیجان انگیز از سوی شرکت فورد شاهد این بودیم که این خودرو توانایی های بسیار بالایی دارد و توانسته در بهترین حالت ممکن از این تست بسیار سخت بیرون بیاید و بهترین نتایج و عملکرد را از خود به نمایش گذاشت.

فورد موستانگ برقی توانست در تست اصلی شرکت فورد یک عملکرد مناسبی را از خود به نمایش بگذارد و مسافت یک مایل را فقط در ۸ ثاتیه سپری کند که یک امتیاز بسیار ویژه برای این خودرو محسوب می شود که در بخش شتابگیری بهترین عملکرد و حالت را به خود اختصاص داده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر