تست مقاومت لنوو لیجن ۲ پرو

۲ روز پیش لنوو از گوشی هوشمند گیمینگ جدید خود پرده برداشت. برای اینکه این گوشی بیش از حد گرم نشود، لنوو تصمیم گرفت آن را به یک سیستم خنک کننده بزرگ مجهز کند، دستگاهی که بیش از همه اجزا در قسمت مرکزی قرار دارد و ضخامت دستگاه را بیش تر کرده است. زک نلسون، یوتیوبر معروف به JerryRigEverything، این گوشی گیمینگ را تست مقاومت کرد.

لنوو لجین ۲ پرو

تست مقاومت لنوو لیجن 2 پرو

زک هر وسیله ای را که به دستش می افتد تست مقاومت می کند. اکثر دستگاه ها این تست را پشت سر می گذارند، اما در پایان برخی از آن ها دستگاه ها خم شده تا ترک می خورند. لجین فون دوال ۲ حتی بیشتر خوش شانس نبود. بعد از اینکه زک تلاش زیادی برای خم کردن این گوشی هوشمند گیمینگ انجام داد، بدنه آن از کنار مرکز، جایی که فن در آن واقع شده است را شکست. این ویدیو نشان می دهد که گوشی هوشمندی که فاقد قاب فلزی است می تواند سختی بهتری را ارائه دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در تلاش دوم دستگاه دوباره خراب شد، اما از طرف دیگر زک حتی به شوخی گفت که اکنون او نه با لجین ۲ بلکه به لجین ۳ روبرو است چون که این دستگاه به سه قیمت مساوی تقسیم شده است.

پس از آن همه شکنجه شیشه محافظ صفحه نمایش آن ترک برنداشت که زد از سازنده آن یعنی کورنینک تمجید کرد.

وب سایت ورج هم خاطر نشان کرد که مشکل شکنندگی در بسیاری از گوشی های گیمینگ وجود دارد. و لنوو در این قیمت استثنائی نیست. اگر چه این دستگاه دارای قاب فلزی است، ولی باز نتوانست در مقابل خم شدن مقاومت کند. به عنوان مثال، زک قبلا ایسوس راگ فون ۵ را تست کرده است.

اما آن از طراحی محکم ترین برخوردار است و زک تلاش زیادی برای شکستن آن کرد. اما در نهایت، مکانی که فن در آن قرار دارد باز نقطه ضعف این دستگاه بود. تولید کنندگان محبور هستند که آن را پلاستیکی کنند تا سیگنال رادیویی از آن عبور کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر