تست مقاومت هواوی میت ایکس ۲

بسیاری فکر می کنند که گوشی های هوشمند تاشو دوام زیادی ندارند. آنها فکر می کنند، چون گوشی از دو قسمت تشکیل شده است آسیب پذیری آن بسیار آسان است. علاوه بر این، سامسونگ و هواوی که در این بخش پیشگام هستند، به دلیل مشکلات لولا، گوشی های اول خود را از موعد مقرر به تاخیر انداختند. و اگر چه در حال حاضر، هیچ یک از مدل های موجود چنین موضوعاتی ندارند، به همین خاطر کاربران نگران ساییدگی بدنه و مقاومت ساختار مکانیکی هستند. برای آگاهی از سطح مقاومت هواوی میت ایکس ۲ ، یوتیوبر معروف JerryRigEverything تست مقاومت های معروف خود را روی آن پیاده سازی کرده است.

اول از همه، تست هواوی میت ایکس ۲ به دو قسمت صفحه نمایش خارجی و داخلی تقسیم می شود. نتیجه تست ها نشان می دهد که پس از خراشیدن با پیچ گوشتی پوشش شیشه ای صفحه نمایش آن خراشیده می شود. علاوه بر این، به نظر می رسد صفحه نمایش داخلی آن نسبت به صفحه نمایش بیرونی شکننده تر است. تست ها نشان می دهد که خراش ها روی آن راحت تر ایجاد می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
تست مقاومت هواوی میت ایکس 2

در مرحله دوم، JerryRigEverything دوام هواوی میت ایکس ۲ را تست کرد و از وسط صفحه به بیرون فشار داد. اما نتوانست آن را خم کند. این ممکن است به دلیل سیستم لولا پایدار آن است.

تست مقاومت هواوی میت ایکس 2

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر