تسلا سایبرتراک هلکات در ارائه بالاتر به نظر می رسد اما بی معنی است

تسلا سایبرتراک هلکات در ارائه بالاتر به نظر می رسد اما بی معنی است

این ایده در مورد یک EV بسیار بد است .سایبرتراک به عنوان یک وسیله نقلیه نه چندان زیبا ، خلاقیت افراد را به جوش می آورد . این احتمالا یکی از بهترین انتقاد ها در مورد جدیدترین تسلا است . حتی نیروهای پلیس دبی نیز به این ماشین مجهز شدند و گزارشی از سایبرتراک منتشر شده که با ناوگان پلیس زندگی می کند . یک گروه حتی کامیون تسلا را به عنوان واگن ، وانت دو درب و ون پانلی مجددا تصور می  کند . چیزی که این گروه بر روی آن کار می کنند هنوز آماده نیست .

همانطور که انتظار می رفت ، آبیملک دیزاین جای ایده خود را به سمت کامیون های بداخلاق داده است .

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سایبرتراک با قدرت هلکات ، با دو لوله اگزوز و یک بلوک موتور در معرض نصب شدن کامل است . یک کامیون گازسوز V8 -که اگر دیگر اینگونه نباشد نمی دانیم که چه چیز دیگری خواهد بود . البته فکر کردن ما بی فایده است و مهم نیست که موتور های هلکات چقدر خنک باشند ، اما دید تسلا در مورد وانت بدون تولید گازهای گلخانه ای تقریبا فرض استفاده از موتور هلکات نیست . اما سلام تلاش خوب و ما فکر نمی کنیم که Abimelec در مورد ایده ناسپاسانه جدی بود .

تسلا سایبرتراک

طراحی Abimelec ظاهر سایبرتراک را در رابطه با افزودن هلکات تغییر داد . وی پانل های منعکس کننده و رینگ های ۸۰s برگشتی را اضافه کرد تا ظاهر سایبرتراک را تکمیل کند . او همچنین گلگیر ها را اغراق کرد و به چهره سایبرتراک کمی شخصیتی زاویه ای داده است که با این کار سایبرتراک اکنون جلوه ای دوتایی می آورد .

محصول نهایی هنوز هم مستقیم از یک فیلم علمی تخیلی به نظر می رسد ، اما به نظر بهتر از نسخه اصلی است . شما چه فکری می کنید .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر