تصاویر بازاریابی ساعت هوشمند گوگل پیکسل واچ درز کرد

پس از اینکه سامسونگ سیستم عامل داخلی ساعت هوشمند خود را به نفع سیستم عامل Wear OS کنار گذاشت، Wear OS محبوبیت بیشتری پیدا کرد. اما گوگل همچنان از برنامه های خود برای ساخت ساعت هوشمند دور نشده است. ظاهرا این غول جستجو، تلاش خود را برای پرده برداری از اولین ساعت هوشمند خود در رویداد پیکسل ۶ کرد اما کمبود تراشه انتشار آن را به اوایل سال ۲۰۲۲ موکول کرد. پس از سال ها انتظار برای ملاقات با ساعت هوشمند گوگل به نظر می رسد چند ماه دیگر تا رسیدن به آن فاصله داریم.

ظاهرا طراحی و نام تجاری آن اکنون مشخص شده است. ساعت هوشمند گوگل، گوگل پیکسل واچ نامیده می شود و دارای صفحه نمایش بدون حاشیه با یک تاچ باتون به عنوان تنها دکمه سخت افزاری خواهد بود. در بالا تصویر بازاریابی به اشتراک گذاشته توسط جان پروسر از Front Page Tech وجود دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رابط کاربری دارای ظاهری است که شما آن را تنظیم می کند و به نظر می رسد ردیابی سلامت در کانون توجه قرار خواهد گرفت. این ممکن است شامل ادغام خدمات فیت بیت باشد می پرسید چرا چون گوگل اوایل سال جاری فیت بیت را خریداری کرد، اگر چه به نظر می رسد این ساعت هوشمند از طراحی استاندارد گوگل فیت استفاده می کند.

جان پروسر همچنین گفت که گوشی تاشو گوگل پیکسل فولد لغو نشده است.

___ با سیم پو باش از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر