تصاویر بوگاتی Galibier منتشر شد : طراحی انقلابی

تصاویر بوگاتی Galibier منتشر شد : طراحی انقلابی

شرکت بوگاتی یکی از شرکت های بزرگ در حوزه صنعت خوروسازی می باشد و گفته می شود قرار است یک سری قدیمی خود را بار دیگر راه اندازی کند و شاهد حضور خودروی جدیدی از سوی شرکت بوگاتی خواهیم بود که قرار است به زودی آنرا معرفی کند.

در سال ۲۰۰۹ ممنوعیت بزرگی برای تولید این خودرو وجود داشت که شرکت بوگاتی نتوانست از بروز آن جلوگیری کند و مجبور شد تولید این سری را در همان سال متوقف کند، بعد از گذشت چند سال از آن ماجرا در سال ۲۰۱۲ شاهد این بودیم که بوگاتی قصد تولید دوباره این سری را داشت.

بوگاتی در سال ۲۰۱۲ تبلیغات بسیار زیادی و در بخش های تلویزیونی متعدد برای فروش این خودرو در نظر گرفت اما متاسفانه این تبلیغات چاره گر نبود و بوگاتی نتوانست در آن سال هم این سری از خودرو های خود را معرفی و رونمایی کند.

حالا بعد از گذشت سالها از آن ماجرا شاهد منتشر شدن تصاویر بوگاتی Galibier هستیم که نشان دهنده یک طرح انقلابی می باشد که بوگاتی توانسته است به بهترین نحو ممکن طراحی و ساخته شده است و تصاویر منتشر شده گویای همه مشخصات ظاهری و طراحی این خودرو بسیار زیبا می باشد.

تصاویر بوگاتی Galibier منتشر شد : طراحی انقلابی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

 تصاویر بوگاتی Galibier منتشر شد

مدیر ارشد بوگاتی با اشاره به این که طراحی این سری از خودرو های بوگاتی یکی از بهترین ها خواهد بود و قرار است مشخصات فنی این خودرو به بهترین حالت ممکن ساخته خواهد شد و دارای قابلیت های فنی بسیار بالایی نسبت به دیگر سری های این شرکت خواهد بود.

طراحی و شکل کلی این خودرو در تناسب با دیگر خودرو ها بسیار متفاوت خواهد بود و گفته می شود یکی از خاص ترین طراحی های موجود در سال ۲۰۲۰ خواهد بود که به احتمال زیاد جایزه های زیادی را برای بخش طراحی به خود اختصاص خواهد داد.

هنوز مشخصات فنی این خودرو توسط بوگاتی منتشر نشده است اما می توان حدس زد این خودرو یکی از سوپر اسپورت های معروف جهان خواهد بود و طبق گفته ها به نظر می رسد این خودرو از نظر قدرت فنی بسیار بالا خواهد بود و گفته می شود این یکی از خاص ترین خودرو های سوپر اسپورت بوگاتی خواهد بود. در پایین می توانید تصاویر بوگاتی Galibier را مشاهده کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر