تصاویر تبلیغاتی گلکسی زد فولد ۳ و زد فلیپ ۳ فاش شد

اگر اپل تنها قصد رونمایی اولین گوشی هوشمند تاشو خود را دارد، سامسونگ عملا عرضه آنها را جریان انداخته است. غول کره ای در حال آماده سازی برای رونمایی نسل سوم گلکسی زد فولد و گلکسی زد فلیپ است. حالا هم که به لطف یک منبع ناشناس موفق به زیارت تصاویر تبلیغاتی گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فولد ۳ شدیم.

گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3
گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3

نکته اصلی که در مورد گلکسی زد فولد ۳ جالبه این است که اولین گوشی هوشمند تاشو سامسونگ با دوربین زیر صفحه خواهد بود. و شاید هم اولین گوشی هوشمند سامسونگ با دوربین زیر صفحه. از این گذشته در مورد پشتیبانی از قلم اختصاصی هم چیز هایی شنیده می شود که احتمالا مثل سری گلکسی نوت محفظه ای اختصاصی خواهد داشت.

گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3
گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3

نوآوری مهم دیگر در این سری گوشی های تاشو بهره مندی از محافظ صفحه گوریلا گلس ویکتوس است. سامسونگ همچنین به بهبود محافظ تاشو و مکانیسم لولا توجه خواهد کرد، زیرا طبق شایعات گلکسی زد فولد ۳ می تواند اولین گوشی تاشو ضد آب هم باشد.

سامسونگ برای رونمایی نسل سوم گوشی های تاشو خود آماده می شود

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در مورد محصولات جدید تاشو این شرکت ماژول دوربین اصلی خود را کنار خواهد گذاشت. طبق شایعات رزولوشن سنسور های گلکسی زد فولد ۳ به ترتیب، ۶۴ + ۱۲ + ۵ مگاپیکسل خواهد بود. در مرکز پردازش های آن هم پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ قرار خواهد گرفت و اولین پرده برداری است از آن در ماه جولای برگزار می شود.

گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3
گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3
گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3

تصاویر فاش شده از گلکسی ز فلیپ هم نشان می دهد که صفحه نمایش خارجی آن کمی بزگتر از مدل قبلی خود خواهد بود. ماژول دوربین آن دوگانه است و از آرایش عمودی بهره مند خواهد بود. پالت رنگی رنگی بدنه آن از چهار رنگ سفید، سیاه، بنفش و سبز تشکیل می شود. گلکسی زد فلیپ ۳ باید همزمان با گلکسی زد فولد ۳ رونمایی و عرضه شود.

طبق شایعات، مراسم رونمایی رسمی گلکسی زد فولد ۳ در ماه جولای برگزار می شود. با توجه به اطلاعات موجود صفحه نمایش داخلی آن ۷.۵۵ اینچ و صفحه نمایش خارجی ۶.۲۱ اینچی خواهد بود.

رهبر بازار گوشی های هوشمند پنل پشتی را دوباره طراحی کرده و همچنین دوربین سلفی آن از نوع زیر صفحه می باشد. باتری دوگانه این گوشی هوشمند از شارژ سریع ۲۵ واتی پشتیبانی می کند. گلکسی زد فولد ۳ در رنگ های خاکستری، سیاه، سفید و بژ در دسترس خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر