تصاویر تویوتا Compact Cruiser EV منتشر شد: جذاب و خاص

تویوتا رندر های جدیدی از خودروی مفهومی Compact Cruiser EV را منتشر کرده است که جزئیات بیشتری از خودرو در اختیار ما قرار می‌دهد. این خودرو یک کانسپت آفرود با اندازه کوچک است که سال گذشته به طور مشترک توسط لکسوس و تویوتا در نمایشگاه خودرو توکیو معرفی شد. تصاویر تویوتا Compact Cruiser EV نشان می‌دهد نسبت به نسخه اولیه پیشرفت هایی نیز داشته است.

این خودرو برنده جایزه طراحی خودرو ۲۰۲۲ برای خودرو های مفهومی توسط مجله Auto&Design شد. تویوتا با انتشار تصاویر مفهومی جدید، برخی از ویژگی های این مدل را در دسترس قرار داده است. طبق تصاویر منتشر شده، این مدل از ویژگی FJ Cruiser که در نسل اول تویوتا لندکروز مورد استفاده قرار گرفته بود، بهره‌مند است.

خودرو Compact Cruiser EV یک محصول آفرود تماما الکتریکی است که دارای طراحی بسیار شیک و جذاب است. این خودرو توسط مرکز توسعه طراحی تویوتا در نیس فرانسه طراحی شده است. با نگاه دقیق به تصاویر این خودرو، شاهد استفاده از چراغ های سبک جدید و رینگ های جذاب برای تایر ها هستیم.

همچنین طراحی بدنه و درب عقب نیز از الگو های جدید طراحی شده و زیبایی خاصی برای این ماشین به همراه دارد. رنگبندی های در نظر گرفته شده نیز جزو جذاب ترین بخش های این خودرو به شمار می‌رود که برند کره‌ای برای این خودرو در نظر گرفته است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طبق گفته تویوتا، این شرکت حدود ۳۰ سال روی فناوری خودرو های الکتریکی تحقیق کرده و جواب بسیار خوبی نیز از تحقیق های انجام شده به دست آورده است. تویوتا اعلام کرده است، قصد دارد خودرو هایی با آلایندگی صفر و راحتی بسیار زیاد تولید کند و در سال های آینده شاهد افزایش خودرو های الکتریکی این برند کره‌ای خواهیم بود.

با توجه به تصاویر منتشر شده، متاسفانه اطلاعات چندان زیادی درمورد زمان عرضه و قیمت نهایی این خودرو مشخص نشده است، بر اساس اینکه این شرکت چند تصویر از خودرو های جدید خود را منتشر کرده است، قطعا در روز های آینده اطلاعات زیادی از آن در دسترس خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر