تصاویر جاسوسی آئودی Q4 E-Tron منتشر شد

تصاویر جاسوسی آئودی Q4 E-Tron منتشر شد

شرکت آلمانی آئودی نسبت به رقبای خود در سال ۲۰۲۰ فعالیت بسیار زیادی داشته و شاهد عرضه و رونمایی خودرو های متفاوت و متنوعی از سوی این شرکت نسبت به رقبای خود بوده ایم که از قابلیت های بسیار فوق العاده و جذابی همراه بوده است.

این شرکت توانسته خودرو های بسیار جذابی را در این سال به معرض نمایش بگذارد و حالت خاصی را از خود به نمایش بگذارد که واقعا از حالت های بسیار خاص و جذابی بهره مند خواهد بود که این شرکت را به سوی موفقیت های زیاد و بزرگی سوق می دهد.

تصاویر جاسوسی و اولیه خودروی جدید این شرکت که چندی پیش رندر و کانسپت های آن به طور رسمی منتشر شده بود به ثبت رسیده و در سطح اینترنت منتشر شده است که نشان از یک طراحی شاسی بلند یا همان SUV دارد که واقعا بسیار ایده آل و خاص می باشد.

تصاویر جاسوسی آئودی Q4 E-Tron گویای تمامی مشخصات و اطلاعات کامل درمورد این خودرو نمی باشد اما به جرات می توان گفت توانایی هایی که این محصول از خود به نمایش می گذارد بسیا ایده آل و فوق العاده می باشد که توانسته حالت خاصی را به وجود بیاورد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شکل و شمایل کلی این خودرو شبیه به رندر های منتشر شده می باشد و می توان حدس زد تقریبا ۹۰ درصد شکل و طراحی آئودی Q4 E-Tron شبیه به رندر ها باشد که می توان گفت بهترین اتفاق برای آئودی در این چند سال اخیر از لحاظ طراحی خواهد بود.

تصاویر جاسوسی آئودی Q4 E-Tron

تصاویر جاسوسی آئودی Q4 E-Tron

در چند سال اخیر شاهد چنین اتفاقات بسیار ایده آل و جذابی از سوی این شرکت آلمانی نبوده ایم و اتفاق بسیار عجیب و جذابی می باشد که از سوی آئودی ارائه داده می شود و بهترین و زیباترین شکل ممکن را به معرض نمایش می گذارد.

واقعا می توان گفت شاهد حالت های بسیار مناسب و خاص از سوی این شرکت هستیم که باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار ایده آل و جذاب می باشد که این شرکت در ثبت و طراحی آن بهترین اتفاق های ممکن را به وجود آورده است که کاربران و طرفداران این شرکت نهایت لذت را داشته باشند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر