تصاویر جاسوسی بی ام و ۲۰۲۱ M5 لو رفت

تصاویر جاسوسی بی ام و ۲۰۲۱ M5 لو رفت

شرکت BMW یکی از موفق ترین سری های خود یعنی سری M را که با طراحی های بسیار خاص و جالبی همراه بود سال ۲۰۰۹ راهی بازار های جهانی کرد که فروش بسیار خوبی نسبت به دیگر سری های این شرکت آلمانی توانست به ثبت برساند.

چند ماه پیش اخبار و شایعات زیادی درمورد اینکه قرار است شرکت آلمانی بی ام و سری جدید خود را طراحی و رونمایی کند منتشر شد و امروز نیز شاهد تصاویر جاسوسی و یا اولیه این خودرو بسیار زیبا و البته قدرتمند بی ام و هستیم.

این خودرو با نام M5 عرضه خواهد شد و گفته می شود نسبت به نسخه های قبلی این سری دارای قابلیت های فراوانی خواهد بود که این شرکت آلمانی می خواهد آنرا به عنوان بزرگترین خودروی خود در سال ۲۰۲۰ راهی بازار های جهانی کند.

M5 نسبت به سری های قبلی خود دارای قابلیت های جذابی خواهد بود و شرکت آلمانی قول این را داده است که یک خودروی متفاوت و جذابی را از سوی خود به نمایش خواهد گذاشت و گفته می شود می تواند به یکی از برترین سری های این شرکت در تمامی بازار های جهانی تبدیل شود.

بی ام و ۲۰۲۱ M5 یک خودرویی بسیار خاص و البته قدرتی BMW خواهد بود که قرار است در اواخر سال ۲۰۲۰ رونمایی شود که به نظر می رسد عرضه جهانی این خودرو به سال ۲۰۲۱ کشیده شود و دلیل آن نیز نبود تولید و برنامه ریزی نامنظم شرکت آلمانی می باشد که توسط مدیرعامل این شرکت نیز تایید شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تصاویر جاسوسی بی ام و 2021 M5 لو رفت

تصاویر جاسوسی بی ام و ۲۰۲۱ M5

در تصاویر منتشر شده اطلاعات خاصی درمورد بخش داخلی نمی توان به دست آورد اما می توان حدس زد که از طراحی های نوین استفاده شده است و قرار است نسبت به نسخه قبلی این سری دارای قابلیت های متنوع و البته جداگانه خواهد بود.

علاوه بر طراحی داخلی، مشخصات فنی خودرو نیز در دسترس نیست و هیچ منبع خاصی هم برای منتشر کردن مشخصات داخلی این خودرو وجود ندارد و همین نیز باعث شده است تا اکثر کاربران به شایعات زیادی که دور این خودرو می باشد اکتفا کنند.

اگر به طراحی بیرونی خودرو برسیم شاهد یک بدنه بسیار خاص خواهیم بود که نسبت به M4 دارای قابلیت های زیادی می باشد و یکی از آنها طراحی منحنی دار می باشد که شرکت آلمانی در ساخت اینگونه بدنه قدرت و تکنیک خاصی را به کار گرفته است و انتظار می رود تا زمان عرضه بهتر نیز شود.

سری M4 بی ام و دارای قابلیت های بسیار زیادی بود و طبق گفته های مدیر اجرایی و طراحی داخلی شرکت آلمانی شاهد امکانات بسیار زیادی نسبت به نسخه های قبلی در داخل M5 خواهیم بود که یکی از بزرگترین طراحی های صنعت خودروسازی را به خود اختصاص خواهد داد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع caradvice

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر