جعبه خرده فروشی گوگل پیکسل ۶a طراحی مشابه پیکسل ۶ را نشان می‌دهد

انتظار می‌رود گوگل طی کنفرانس I/O که در ماه مه امسال برگزار خواهد شد از گوشی میان رده پیکسل ۶a رونمایی کند. این گوشی از جمله سری گوگل پیکسل ۶ خواهد بود که جانشین پیکسل ۵a می شود. امروز طبق تاییده یک منبع معتبر، شاهد فاش شدن تصاویر جعبه خرده فروشی گوگل پیکسل ۶a هستیم.

در تصاویر منتشر شده منتسب به جعبه گوشی پیکسل ۶a، شاهد طراحی مشابه این گوشی با پیکسل ۶ هستیم. ماژول دوربین افقی شکل در بالای پنل پشتی دستگاه قرار گرفته است. به نظر می‌رسد گوگل در نظر دارد زبان طراحی محصولات جدید خود را شبیه به یکدیگر کند.

در مدل های قبلی، طراحی نسخه های بالارده هیچ شباهتی به نسخه های میان رده نداشته ولی در نسخه های جدید به نظر می‌رسد گوگل این روند را ادامه نخواهد داد. در تصاویر منتشر شده، ماژول دوربین دوگانه را شاهد هستیم که داخل این ماژول افقی دو سنسور دوربین به همراه فلاش LED قرار گرفته است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
جعبه خرده فروشی گوگل پیکسل 6a طراحی مشابه پیکسل 6 را نشان می‌دهد
جعبه خرده فروشی گوگل پیکسل ۶a

به نظر می‌رسد گوگل قصد دارد از سخت افزار گوگل پیکسل ۶ در این مدل نیز استفاده کند. یعنی پردازنده انحصاری تنسور گوگل به احتمال زیاد قلب تپنده این گوشی میان رده جدید خواهد بود. به احتمال زیاد در این نسخه خبری از ویژگی فوکوس خودکار لیزری نخواهد بود.

طبق گزارش های قبلی، این گوشی دارای صفحه نمایش ۶.۲ اینچ اولد خواهد بود که از دوربین دوگانه ۱۲ مگاپیکسل بهره‌ می برد. ظرفیت باتری پیکسل ۶A به احتمال زیاد ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت خواهد بود. ولی با این حال هنوز هیچ تاییده رسمی برای مشخصات شایع شده این گوشی وجود ندارد. پس باید تا زمان رونمایی این گوشی منتظر اطلاعیه های رسمی باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر