خودرو بی ام و M4 CSL رکورد پیست نورنبرگ را شکست

خودرو بی ام و M4 CSL بلاخره بعد از مدت ها در یک پیست رسمی مورد تست قرار گرفت و توانست عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش بگذارد. عملکرد بی‌نظیر و قابل قبول این خودرو در تست های انجام گرفته باعث شده تا رسانه های زیادی خودرو بی ام و M4 CSL را جزو ۱۰ خودرو برتر سال ۲۰۲۲ اعلام کنند.

این خودرو از نظر استحکام و قدرت موتور نسبت به نسخه M4 ارتقا زیادی داشته و عملکرد قابل قبولی ارائه می‌دهد. یکی از ویژگی های قابل توجه این خودرو، استفاده از ترمز های سرامیکی M Carbon است که تمامی استاندارد های ایمنی را برقرار می‌کند.

در کنار این ویژگی ها، شاهد استفاده از قدرت موتور ۵۴۳ اسب بخار هستیم که واقعا قدرت بسیار زیادی برای موتور این خودرو محسوب می‌شود. با توجه به ویژگی های ذکر شده، این نسخه از تمامی لحاظ نسبت به E46 M3 CSL بهتر است. اگر خروجی نهایی را در نظر بگیرد، تقریبا دو برابر از نسخه قبلی قدرتمند تر و سبک تر شده است.

خودرو  بی ام و M4 CSL رکورد پیست نورنبرگ را شکست
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تست سرعت و همچنین تعداد دور روی این نسخه انجام گرفت که نسبت به تمامی خودرو های تست شده در این پیست عملکرد بهتری به نمایش گذاشت. به زبانی ساده، BMW توانسته یک خودرو قدرتمند معرفی کند. متاسفانه تولید انبوه روی این خودرو انجام نخواهد گرفت و فقط ۱۰۰۰ نسخه از آن تولید خواهد شد.

قیمت پایه این مدل ۱۴۰۸۹۵ دلار خواهد بود و یک پیشنهاد گران قیمت محسوب می‌شود. به غیر از مشخصات فنی این خودرو، شاهد یک طراحی چشم نواز و بسیار جذاب از خودروساز آلمانی هستیم که بهترین خروجی ممکن را از خود ارائه می‌دهد و بدون شک بهترین عملکرد را از نظر طراحی دارد.

نمای جلویی خودرو به شدت جذاب طراحی شده و در نگاه اول هر بیننده ای را جذب خود می‌کند. قسمت پشتی خودرو نیز با همان طراحی نسخه M4 ساخته شده است. طبق گفته برخی رسانه ها، این خودرو در اکثر کشور ها در دسترس نخواهد بود و به احتمال زیاد قیمت بیشتری نیز نسبت به زمان عرضه خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر