تصاویر دوچرخه برقی هیمو زد ۱۶ شیائومی منتشر شد

تصاویر دوچرخه برقی هیمو زد ۱۶ شیائومی منتشر شد

شیائومی به دلیل تولید محصولات انبوه به خوبی شناخته شده است. این شرکت یکی از مهمترین سازندگان تلفن های هوشمند در جهان است، با این حال در چین، این شرکت تعداد بیشماری محصولات دیگر بجز تلفن های هوشند عرضه می کند.

در حالی که برخی از محصولات این شرکت به بازار های جهانی عرضه می شود برخی از محصولات هم منحصر به بازار چین است. جدیدترین محصول شیائومی، دو چرخه برقی تاشو جدید هیمو Z16 است که در Youpin در حال جمع آوری است.

این دوچرخه یک شکل جدید را اتخاذ می کند، اگر چه دارای ویژگی های خاصی مثل هیمو H1 است. همچنین برخی از ویژگی های جالب مانند پدال ها را معرفی می کند و به شما امکان می دهد اگر باتری تمام شد از آنها استفاده کنید.

دوچرخه برقی شیائومی

مشخصات دوچرخه برقی هیمو زد ۱۶ شیائومی

جالب اینجاست که وزن کل این دوچرخه ۲۲.۵ کیلوگرم است. دلیل اصلی این وزن کم هم انتخاب موارد بسیار سبک مانند آلیاژ آلومینیوم است. این قطعا به ماندگاری باتری هم کمک می کند.

هیمو Z16 از طراحی سه تکه برخوردار است بنابراین کاربران می توانند بدنه مرکزی یا اصلی، پدال های پایی و فرمان را از هم سوا کنند. از آنجا که این یک دوچرخه برقی مدرن است، می توانید برخی از پارامتر ها را از طریق نمایشگر LCD بررسی کنید.

قدرت باتری، مسافت پیموده شده، سرعت در زمان مشخص و سایر اطلاعات را از جمله این پارامتر هایی است که نشان می دهد. علاوه بر این، این دوچرخه دارای گواهی ضد آب یا همان IP07 است.

دوچرخه برقی شیائومی

کاربران می توانند از دوچرخه جدید در سه حالت استقاده کنید: برقی کامل، رکاب زدن با کمک و رکاب زدن. در حالت اول، کاربران می توانند مسافت ۵۵ کیلومتر را بپیمایند.

در حالت کمکی، این مسافت تا ۸۰ کیلومتر افزایش می یابد، و همانطور که تصور هم می کنید پدال ها هم گاهی مواقع به کمک شما می آیند. این دوچرخه انرژی مصرفی خود را از باتری قابل حمل ۱۸۶۵۹ میلی آمپر ساعتی می گیرد. این باتری در ۵ ساعت شارژ کامل می شود.

این دوچرخه جدید شیائومی دارای قیمت بالغ بر ۳۵۲ دلار است که برای امکاناتی که ارائه می دهد بسیار فوق العاده است. متاسفانه هیجچ اطلاعاتی در مورد عرضه و در دسترس بودن جهانی وجود ندارد. ولی در اولین فرصت که خبری در این باره فاش شود ما در اولین فرصت شما را هم آپدیت خواهیم کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر